Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a DK nyerné a választást...

Ha a DK nyerné a választást Feri mit csinálna Vadai Ágival és a többi félőrülttel?

Figyelt kérdés
A jelenlegi kommunikációja falegyenest más, mint amit a híres 2006os "kitárulkozásban" felsorolt. Nyilván a DK-s populista semmihez nem értő politikusai majd ugyan úgy kötik majd az ebet a karóhoz, mint annak idején az anyapártban. Mi lesz akkor? Vagy nem csinálnak semmit 4 évig?
2016. jan. 28. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom megtenné valami miniszternek.


És ha nyernének az az ország végét jelenteni, de szerencsére egy törpepárt, és az is marad. :)

2016. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
"És ha nyernének az az ország végét jelenteni" Bezzeg a Gorbán a felvirágzás!
2016. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

"Bezzeg a Gorbán a felvirágzás!"


Attól függetlenül kredenc-testvéred is már elk..ta. :D

2016. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát a feris kilátásokhoz képest tényleg felvirágzás
2016. jan. 28. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Sok itt a hülye, de azért annyira mégse, hogy Ferit választják meg újból, abba biztos lehetsz. Ha mégis megtörténne, akkor kiállna, és elmondaná, hogy "bocs, ezt én se gondoltam komolyan, csak hobbiból vagyok politikus, mert sose csináltam mást". Ő csak szeretne ott lenni amikor Orbán megbukik. Meg is éri még.
2016. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár ott,ahol Orbánt és pártját háromszor is megválasztják,bármi megtörténhet,azért a DK győzelmét és Gyurcsány visszatérését nem tudom elképzelni.Ehhez szegényes a fantáziám.
2016. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!