Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldal (mszp-dk-lmp...

A magyar baloldal (mszp-dk-lmp) hogy akarja úgy megnyerni a 2018-as választást hogyha az illegális bevándorlókat védi?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 10:52
1 2
 1/13 hollófernyiges ***** válasza:
68%
Nem tudom feltűnt-e, de elég sokan segítik a menekülteket és nekik is van szavazati joguk.
2015. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen lehetnek vagy 100-an. Ezzel nincs előre a baloldal.
2015. aug. 6. 11:02
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Nyugdíjemeléssel.
2015. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted emlékezni fognak 3 év múlva az emberek, mi volt most? Nem jellemző.
2015. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok MSZP-s de kicsit tudod ha a logikád használod akkor rájössz te is. A magyarok többsége a bevándorlással úgy van hogy nem érdekli. A kiküldött 8 millió kérdőívből is látszik hogy így van. Nem igazán vannak vele se ellene. De kimondottan a baloldal nagyrésze kiáll mellettük.

A másik dolog hogy te is jól tudod 2018-ban nem lesz esélyük nagyon de ha azokat akik rájuk szavaztak tavaly megtartja akkor a "szintet" hozzák. Még így is a baloldal a Jobbikhoz képest többségben van a parlamentben és ez nekik elég.

2015. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Az illegális bevándorlókat még mindig senki sem védi. Vagy az már védelemnek számít, hogy nem akarják őket tarkón lőni míg lezárul a fityisz által szándékosan elnyújtott menekültkérelmi eljárás?
2015. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem MLP-t szeretél volna irni. Az LMP nem hinném higy nyerni fog. Az MSZP szavazok lassan kkábrándulnak és elhunynak. A fiatalokat már csak a Jobbik érdekli és egy többen átpártolnak a Jobbik hoz hisz egy uj párt remek célokkal. A szélsö Fideszes barátaim múltkor azt mondták mikor felhoztuk a baloldalt hogy "Mi az hogy baloldal? Ilyen létezik még? A mai politikába már csak két párt van a Jobbik és Fidesz!!" Megjegyzem krülbelül én iezzel értek egyet. És nem vagyok Fideszes
2015. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan nevezheted ezeket a menekülteket jóembernek.

Jézus is ezt tenné.

Mellesleg van elég sok tisztességes ember ebben az országban, akikre lehet építeni a jószándék alapján.

2015. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem politikailag élhető út a bevándorlók támogatása, de csodát nem fog tenni. A jobb oldal egyre extrémebb lesz a bevándorló-ellenességgel, így a bal lesz az "engem nem érdekel", "én nem utálom őket" emberek oldala.


#7


Vannak még bal-lib fiatalok, csak ők külföldre menekülnek a jobb oldal és a támogatóik elől, és attól a ténytől amit te is leírtál: Magyarországon tulajdonképpen "két párt rendszer van". Nincs olyan párt Magyarországon, ami a liberális fiatalok érdekeit képviselné. Az LMP egy vicc, az MSZP már lerágott állib csont, a DK konkrétan senkit se érdekel, nem lehet komolyan venni, az MLP-ről pedig szerintem az ország fele azt se tudja, hogy létezik.


Az mindegy, hogy ki melyik oldallal szimpatizál, minden értelmes ember belátja, hogy nem egészséges a jobb-extrém jobb skálán mozgó politika.

2015. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

""fityisz által szándékosan elnyújtott menekültkérelmi eljárás?""


Amúgy ne izgasson, hogy Augusztus elsejétől érvényes az új törvény ami a menekültkérelmi eljárást lerövidíti.



[link]

2015. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!