Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tervezed, hogy 1-2 éven belül...

Tervezed, hogy 1-2 éven belül elhagyod Magyarországot?

Figyelt kérdés
Melyik országba költözöl? Mennyi időre?

2016. jan. 28. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Meglátjuk, hogy milyen fizetési ajánlatokat kapok, amikor végeztem az egyetemmel. Utána döntök.
2016. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tervezem, nagyjából elvagyok itt is, de nincs kizárva, hogy egyszer mégis egy angol vagy német, esetleg francia nyelvterületen kötök ki.
2016. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Jól élek 2010 óta meg egyre jobban.

Az egykulcsos adónak hála kevesebbet adózok. A rezsim jelentősen csökket. A harmadik gyerek jön. Utána adómentes leszek, és a CSOK-ból új házat veszünk budán.

Ja és nem utolsó sorban, hála Orbánnak magyarország nem lett tele bevándorló söpredékkel. :)

Egyre jobban élek, a Fidesznek köszönhetően. Semmi okom elmenni.

2016. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Én 29 éves vagyok (férfi) !!! Tervezem e,hogy elmegyek így 2016-ban ? Már Január eleje óta kint vagyok. Miért mentem ki ? Jobb a fizetés boldogabbak az emberek .Apukám kint dolgozik USA-ban más rokonom nincsen rajta kívül. Suli elvégzése után úgy döntöttem elkezdek dolgozni Magyarországon 2 munkahelyem volt az egyik egy étteremben szakács a másik egy autószerelő műhelyben volt. Budapesten annyira megemelkedtek a kiadó lakások árai,hogy hihetetlen egyszerűen alig maradt a havi béremből valami. A másik szempont amiért kimentem Amerikába dolgozni azok az emberek voltak. Budapesten 29 évem alatt megismertem az emberek viselkedését. Bunkó,majom panelproli a többség .Tisztelet a kivételnek ! Annyira negatív a magyar ember,hogy leírhatatlan. Persze a fizetések is elveszik az emberek kedvét ez érthető ,de azért mosolyogni és kedvesnek is érdemes lenni nem kéne mindig depressziósnak lenni. Szóval én kint élek a faterral nem bántam meg ,hogy kijöttem javaslom mindenkinek,hogy menjetek ki külföldre sokkal boldogabb lesz az életetek . SOHA NEM AKAROK HAZAMENNI MIVEL NEKEM MÁR MAGYARORSZÁG NEM JELENT SEMMIT SEM !!! Lehet,hogy sokan azt mondanák erre,hogy hazaárulás főleg az előző írásokat végigolvasva ,de ez van ez tény .El akarom felejteni azt az országot fizetéseket tekintve a tripláját megkeresed mint Magyarországon !!! Én nem bántam meg,hogy kimentem másnak is azt mondom,hogy tippli legyen ha van eszed ;) Ezt már pár kérdésben megírtam az életemet ahogy alakult ,de azért ide leírtam nektek is mert látom friss kérdés.
2016. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2018-ban, az egyetem elvégzése után igen. A cél Ausztria vagy Németország. Nem feltétlenül a jobb megélhetés miatt mennék, hanem egyszerűen taszítanak a magyar mindennapok: az állandó negativitás, sírás-rívás, az undorító, hányingerkeltő közélet, a mindent átható korrupció, a megszámlálhatatlan proli, akik még mindig a Kádár-rendszert sírják vissza, mert életképtelenek.
2016. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2016-01-29 11:29 Szépen felmondtad a kiadott szöveget MSZMP-s bérkommentelő!
2017. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!