Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tervezed, hogy elhagyod...

Tervezed, hogy elhagyod Magyarországot?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy?

Milyen végzettséggel mennél ki?

Hova mennél?

Mi az oka, hogy így döntöttél?



2015. máj. 19. 17:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2015. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%

Igen

Érettségi és azzal fősulira mennék külföldön vagy itthon szerzett diplomával

Skócia

18/f

Oka? Nem tetszik ami ebben az országban folyik

2015. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Skócia? Szép hely, kedves emberek és szerintem 5-10 éven belül független Skócia lesz. Nem rossz választás :D
2015. máj. 19. 17:52
 4/33 anonim ***** válasza:
50%

Érettségi után szeretnék fősulin továbbtanulni (valamilyen műszaki irányban), aztán irány Anglia.

17/f

Az ok ugyanaz, mint az előzőnél, undorító az egész.

2015. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Már nem, 50 elmúltam, már késő.

A magyarországi helyzet csak romlik, mind gazdaságilag mind politikailag, az ország a vesztébe tart.

2015. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

4-es, Angliában az informatika pörög, szóval biztos el tudsz majd helyezkedni jó pénzért, bár én az időjárásikat nem bírom. Én Svájcba tervezem a jövőmet mérnökinformatikusként, már csak 2,5 év egyetem :D


5-ös, hát igen, 50 évesen az ember már nem vált országot

2015. máj. 19. 18:15
 7/33 A kérdező kommentje:
*4-es, ja most látom hogy műszaki, de arra is igaz amit írtam :D
2015. máj. 19. 18:17
 8/33 anonim ***** válasza:
34%

igen

29

informatikus

bárhova, ahol normálisan lehet élni, és van jövője az országnak (tehát lehetőleg EU-n kívülre)

Addig kell kimenni, amíg nem menekültként tesszük. Aki itthon marad, azt 10-20 éven belül legyilkolják a többségbe kerülő cigányok. Ha mégsem, akkor rabszolgamunkával töltheti az egész életét.

2015. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
19%

Mar reg megtettem. Szanakozva es sajnalattal nezek ratok kedves egykori magyar honfitarsaim, hogy nektek jóval alacsonyabb az elet szinvonalatok, mint nekem.


Mar-mar lassan az anyanyelvemet is elfelejtem, de minek is, hiszen az is csak a szegyenseg es a nyomor tudatat ebreszti fel bennem...


O, gyertek ti is egy jobb orszagba, melyben boldogsagban elhetek, ugy mint en, es nem nyomorusagban. Mert abban eltek! En is abban eltem!


A kerdesre valaszolva 45 eves vagyok, vegzettseg nelkul mentem ki meg 30 evesen, es ott szereztem tobb szakmat, es mernoki diplomat 5 eve.


Amikor kimentem, akkor is nagy szarban volt az orszag, hat meg most...

2015. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, megkérdezhetem hogy hol élsz? Amúgy az a probléma, hogy sok embernek nincs mersze kimenni.
2015. máj. 19. 18:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!