Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz valaha a...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek lesz valaha a Jobbik hatalmon? Vona Gábor lehet valaha Miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Nem 2018-ra gondolok hanem valaha akár később :)

Láttok rá esélyt?


2016. jan. 29. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Látok rá esélyt. 2018-ban szerintem megint a Vikiék nyernek, de egyre jobban jön fel a Jobbik. Ki tudja még mi lesz itt.
2016. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Majd amikor olyan méreteket ölt a cigánybűnözés, hogy nappal se lehet fegyver nélkül kimenni az utcára, akkor igen, csak az a baj, hogy akkor már valószínűleg késő lesz.
2016. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Lesznek, csak idő kérdése.
2016. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a Jobbiknak csak akkor lenne esélye, ha a Fidesz valamit nagyon elszúrna, ami a szavazóiknak nem tetszene.


Legutóbb akkor kezdett jelentősen erősödni a Jobbik, amikor képbe került az internetadó ötlete.

2016. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nincs reális esély arra, hogy a jobbik 10 éven belül 30% feletti támogatottságot érjen el, szerintem nagy valószínűséggel mindvégig 20% alatt maradnak. A társadalomban nincs jelentős támogatottsága a szélsőjobboldali nacionalista populizmusnak.


Vona Gábor miniszterelnökségére fidesszel kötött kényszer-koalíció keretében lehet esély, ha Orbán Viktor esetleg valamilyen véletlen szerencsétlenség (pl. repülőgép katasztrófa vagy autóbaleset) áldozatává válna és ezzel hatalmi vákuum keletkezne a meggyengült fidesz sorain belül. Ez 2018-ra sem zárható ki, de reméljük ilyennel azért nem kell számolni.

2016. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó, csak nem Szigetvári Viktort "köszönhetjük"? :D Körülbelül neki vannak ilyen egy mondatos, leegyszerűsített baromságai. Először is: ti 2009-ben az EP-kampányban a Jobbiknak 5%-ot jósoltatok - volt, aki még ennyit sem -, aztán lett belőle 14%. Aztán 2010-ben azt mondtátok, hogy a Jobbik 15% felé úgysem megy, mert a "nacionalista, populista blablabla", aztán lett belőle 17%. Aztán tavalyelőtt meg azt mondtátok, hogy a Jobbik a 20%-ot úgysem éri el, mert a "nacionalista, populista blablabla", aztán 20% feletti eredményt értek el. Most meg furcsállom, hogy te 20% alatti állásról beszélsz, miközben jelenleg is 20% felett vannak. :DD
2016. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Ma az Echo TV 14:30-kor leadja Vona Gábor évértékelő beszédét.

Biztos megint kiosztja azokat , akik nem az ő szavazóbázisát erősíti ,

ergo: nem is becsületes magyar és ember.

Legyen szép napotok , üdv mindenkinek!

2016. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

A kérdés úgy szólt, hogy "szerintetek".


Én optimista ember vagyok, szerintem a jobbik soha nem kerül hatalomra, mert a magyar nép annyira azért nem ostoba. Nem látok rá reális esélyt, hogy neonáci miniszerelnökünk legyen, hiszem és remélem, hogy tényleg nem is lesz soha.


Ha tévednék, az olyan hiba lenne, ami magában hordja a büntetését.

2016. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
#8 Én is remélem, hogy a magyar nép nem olyan ostoba, mint te, és hatalomra kerülhet egyszer a Jobbik.
2016. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Egy ciklust jósolok nekik.
2016. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!