Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vs. Jobbik vs. Baloldal...

Fidesz vs. Jobbik vs. Baloldali pártok?

Figyelt kérdés

Kire szavaznál, ha most ott állnál a szavazófülkében?

Ha lehet, indokoljátok meg, hogy miért arra a pártra szavaztok!



2016. jan. 30. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos nincs olyan párt ami értékrendben konzervativ gazdaságpolitikában liberális.

Így nem tudok választani.

2016. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

1) Attól függ kik vannak az indulók között.

2) Egykor hatalmon lévő pártra semmiképp sem szavaznék

3) A Jobbikra jóérzésű ember nem szavaz.

2016. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%
Jobbikra, hogy ezáltal is minél gyengébb legyen a narancsos meg a vöröcsillagos maffiaegylet.
2016. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

A demokratikus ellenzék valamelyik pártjára szavaznék, talán leginkább a DK-ra;

még jobban örülnék egy MLP, LMP, DK, MSZP, Együtt, PM összefogásnak egy párton kívüli miniszterelnök jelölttel.

2016. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Mindenképpen baloldalra, indoklásom annyi, hogy nem szeretem, hogy a jobboldal ennyire elszigeteli az országot a külvilágtól :( Mikor még fogalmam sem volt a politikáról, olvasgattam baloldali felfogásról, és jobboldaliról is, és amiket a baloldali gondolkodásról olvastam, abban több mindennel tudtam egyetérteni. A jobboldali gondolkodásnál volt egy ilyen mondat: Az emberek nem egyenlőek, ranglétrák vannak. Innentől kezdve tudtam, hogy soha nem fogok jobboldali lenni, mert az emberek egyenlőek egyenlő joggal. Vagyis hát ez kéne legyen a normális. Bocsi, kicsit hosszan válaszoltam, de nem tudtam rövidebben leírni.
2016. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a fideszre nem igazán, az antimagyar ballibákra meg semmiképpen. Nem szeretném ha hatalomra kerülnének.

Még a jobbikban is vannak kétségeim.

2016. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom. Azt tudom csak, hogy kire biztosan nem, ők pedig a baloldali, liberális pártok. Szóval vagy fidesz vagy jobbik.
2016. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2016. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%

Le leszek pontozva, de én az Együtt-re


baloldali mint én, liberális mint én, és a programjuk/hitvallásuk is egész jó

csak azt sajnálom hogy Bajnai lelépett, mert még a válságmenedzsmentje bárki bármit mond, statisztikával alá lett támasztva, hogy nagyon megmentett minket a lejtőn való lecsúszástól


anno még LMP-vel szemeztem én is, de annyira mégse lett más a politika


MSZP már kiégett, és tényleg ugyan azt a képviselőtömeget görgeti maga előtt, akik az elmúlt években a politikában voltak


FIDESZ kizárt... az MSZP-t szidják sokan, hogy loptak és hazaárulók meg mittomén, aztán FIDESZhez képest ők kisangyalok voltak... ha fegyvert tartanának a fejemhez, akkor se


Jobbik se, nem tudtam velük sose azonosulni, írtam, liberális vagyok, ilyen értékekkel, és bár szeretem a hazám (és amit képviseltünk évszázadokkal ezelőtt, tudósok, sportolók, tettek, stb), mégse vallom magaménak az utálkodó, oroszbarát jobbik hitvallást... meg úgy a programjuk se volt kb semmi, legtöbb jobbikos ismerősöm azért jobbikos mert 'há nem csípem a cigányokat'; nekem meg általánosba legjobb haverom cigány volt, mostani barátnőm is cigány -tök véletlen, szóval nem úgy kerestem h na akkor romalányt nekem izibe, így alakult :D-, szóval így ezért se illenék a képbe :D


mik vannak még?

PM azt se tudom létezik-e még

DK se lenne feltétlen rossz, én magát Feribát is csíptem, mert oké, lüke, nem elég komoly, de ez a lazaság tetszik, és azért az elmúlt pár száz évben ő egyedül állt ki politikusok közül hogy igen, amit csinálunk, csináltunk az rossz, mert semmit se csináltunk

KDNP... lel, 21. század, nem akarom bántani a vallásosokat, de... huszonegyedik század! :D na, nemár

Munkáspárt... ők meg kiakarnak lépni az EU-ból meg a NATO-ból, szóval az se adja


amúgy a 4k! volt még érdekes nekem az elején, mert hazafias liberálsi párt, vagy micsoda, jobb oldali, de liberális, de aztán így az egész programjuk annyiból állt hogy legalize marihuana :DD bár ha a jobbik tud azzal 20%ot produkálni hogy fuj cigány/zsidó/usa/külföldi, akkor miért ne lehetne legál mariskával is parlamentbe kerülni :D


ha elolvastad, akkor köszi

2016. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!