Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország, , jobban" teljesít?

Magyarország, , jobban" teljesít?

Figyelt kérdés

Magyarország évi átlagos egy főre jutó GDP növekedése 2010-óta FELE Szlovákiáénak vagy Romániáénak. (forrás: [link]


Egészségügyben tanügyben semmi változás, a tanrendszer ugyan olyan ROSSZ mind régen, nagy munka lenne megreformálni, csak egy rohadt német rendszert kellene lekoppintani, és nehogy azt mondja valaki hogy erre nincs pénz, de a CSOKólózásra van, még a hülye focira, meg a haverok jóllétére, olimpiára stb. stb.

(CSOK jó dolog is lehet, de nehogy már azok kapjanak pénzt akiknek 3-4 házuk van.... Vagy akik 1-év alatt kikeresik azt a pénzt.)

Átlagbérek is tényleg növekednek, de ha összehasonlítjuk az átlagos átlagbérnövekedést 2010-óta Szlovákiával vagy Romániával %-osan akkor is jócskán lemaradunk


AKkor mégis minél a ló°°°° nál teljesít jobban ez az Orbán kormány???


S nő a népszerűségük, lassan a valódi 2\3-ot is eléri, mert elvannak ájulva egyesek a migrációs válság kezelésével...A Jobbik már 2013 kor motyogta hogy kellene kerítés... De a lényege hogy semmi olyat nem tett a Viki amihez valami szuperinteligencia kellene..



Én nem értem hogy mit vannak annyian beindulva a Fideszre... Én is az m1-et nézve elhiszem hogy rózsás a helyzet, aztán mikor kicsi időm engedi, utána olvasok azoknak a NAGY MONDATOKNAk és mind statisztika bűvészkedés, meg túlzások, stb. stb.



2016. febr. 2. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Szomáliánál biztos jobban teljesítünk... :D
2016. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Ez most mi akar lenni?

Ez nem kérdés.

Megbeszéled te magaddal, hogy mi a helyzet. Ezt nyomhatnád a tükör elött is, vagy a plüssmacinak, falnak....

Ehhez nem kell gyakorikérdések.

2016. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De én hallani akarom a Fideszesek véleményét. Kb. 2 millió ember szavaz a Fideszre, és gondoltam az én gondolatmenetemben van a hiba hogy nem látom a csodát.

Vagy én nem veszek valamit figyelembe. Mert az amit leírtam NEM a többség véleménye.

2016. febr. 2. 19:34
 4/16 anonim ***** válasza:

Gyönyörű táblázat, ez után nézd meg mennyi hitelük van az adott országoknak 2010 óta:

Magyarország:

[link]

Szlovákia:

[link]

Románia:

[link]

2016. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Magyarországon a legnagyobb az államadósság GDP hez mérve azt látom :). Szépen csökkent, de annyit nem mint amennyivel a szomszédok életszínvonala fejlődött.
2016. febr. 2. 19:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a románoknak olyan magas az élet színvonala? Igen ez látszik az egy főre jutó gdpből is.. kétharmada a magyarénak! Én nem tudom, hogy te mit miben mérsz, a szlovák állam adósság 2009hez képest duplájára emelkedett, a magyar viszont csökkent, eközben a szlovákok produkéltak egy 8%os fejlődést, mi meg egy 6%osat.. nem tudom te miről beszélsz, de nekem az adatokból nem az jön át, hogy annyira jól menne nekik hozzánk képest..
2016. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne érts félre, szerintem sem élünk nyugathoz képest jól, de az azért nettó baromság, hogy románia vagy szlovákia akkora ász lenne hozzánk képest..
2016. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Valld be kérdező, hogy te vagy a gyurcsán!

Be se kell vallanod, mer tudom!!!

2016. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Íme a "bezzegszlóvákiád", a szőröstalpúak meg, hogy "lehagytak" az olyan vicces bemondás, hogy csak a magadfajta veszi be. :)


(Ez nem jelenti azt, hogy az ország nem állhatna jobban is.)

2016. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"CSOK jó dolog is lehet, de nehogy már azok kapjanak pénzt akiknek 3-4 házuk van...."


Miért ne?

"…akinek van, annak még adatik, akinek nincs, attól még az is elvétetik, amije van…" Máté 25:29


Mi pedig jó keresztyén ország vagyunk!

2016. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!