Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik le akarják váltani az...

Akik le akarják váltani az Orbán kormányt, azok kit szeretnének kormányon látni?

Figyelt kérdés
Van reális, jó alternatíva? Én sem vagyok nagy Fidesz fan, de nem látok jobb alternatívát a jelenlegi pártok közül

#Orbán Viktor #ellenzék #támogatottság #alternatíva a Fidesz helyett
2016. febr. 4. 09:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Kompetens vezetőket,akik nem a saját zsebüket tömik...ilyenek nem találhatók meg a jelenlegi magyar pártok soraiban!
2016. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
Saját magukat...
2016. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
33%

Ha az utóbbi évek kormányai közül kellene választani, akkor magasan a Bajnai kormány lehet az amelyik alkalmas lenne az ország rendbetételére.


persze ők is azért tudtak jók lenni, mert ideológia és populizmus mentesen tudtak dolgozni.

Nem kellett nekik kifizetni a haverokat, ellopni az uniós pénzeket, átjátszani a termőföldeket a haveroknak.


Tehát én egy szakértői kormányt szeretnék.

Akát úgy is, hogy a győztes párt álláshirdetés útján keres majd miniszterelnököt és minisztereket.


Elég volt a bűzös diktatúrákból, a lopásból, a gyűlölködésből.

2016. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
27%
Mivel nincs senki így marad a Fidesz. Bajnait még véletlenül sem. Ha ők kerülnének hatalomra, akkor 3 éven belül muszlimmá válna Magyarország. Nem vagyok Fidesz párti, de legalább a migráns helyzetet jól kezeli.
2016. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, hogy bejönnének az afrikai migránsok, nem dolgoznának, csak szaporodnának, és külön adók lennének, hogy el lehessen őket tartani. Mi dolgoznánk, ők meg csak buliznának itt. Ezért vagyok Baloldal ellenes
2016. febr. 4. 09:48
 6/33 anonim ***** válasza:
13%
A Bajnai elbujdosott szégyenében a vereség után. Azt se tudni hol van.
2016. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
67%

#5


Csodálatos munkát végzett a fidesz a fejetekben.

Agymosásból jeles.


Maradjanak csak, ez kell nektek!

2016. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
Bokros Lajos - MOMA
2016. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen emberek csak reménykednek, miközben az egész magyar politikai életben nincs normális politikus.

Nem akarják belátni saját maguknak, hogy a legésszerűbb és leglogikusabb lépés az lenne, ha lelépnének Magyarországról valami normális helyre, mert itt továbbra is csak korrupció, aljasság és mutyizás lesz mindenek felett még jó hosszú ideig.

2016. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
26%

# 4/9 Időpont ma 09:40


Még jó, hogy ilyen tájékozott vagy. :-D Bár gondolom neked mindenki ugyanaz a baloldalon, mást tőled nem is vártam.

2016. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!