Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről az írásról...

Mit gondoltok erről az írásról? Főleg jobboldaliak!

Figyelt kérdés
[link]

#Jobbik #Vona Gábor #Áljobboldal
2016. febr. 6. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Felháborítónak gondolom, hogy Vona Gábor ilyen aljas módon elfordult a magyar emberektől.


Én bíztam benne de a "néppártosodással" oda a bizalmam.

Én mindig is hungarista voltam és annak ellenére, hogy már régeben is túl puhánynak tartottam Vona Gábort meg a Jobbikor azért valamennyire bíztam bennük.


De ennek vége! Hazaárulók ők is mint a liberálisok!


Mi hungaristák képviseljük a nemzeti értékeket.

2016. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Csak a Liberálisok a hazaárulók?

Akkor Orbán nem az???

2016. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

"Csak a Liberálisok a hazaárulók?

Akkor Orbán nem az???"


Orbán is liberális és a Fidesz is!

2016. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fogom elemezgetni a magyaridők cikkét. Vona beszédét meghallgattam, a cikk a beszédet teljesen, rosszindulatú módon kiforgatja. Nem érdekel a magyaridők párthovatartozása. A beszéd hallgatója, a cikk olvasója nyilván a saját értelmezési korlátainak megfelelően, szimpátiájától meghatározottan viszonyul mindkettőhöz. A másként gondolkodók győzködése felesleges és hiábavaló.
2016. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, nem tudom, hogy akkor egyesek miért nevezik Orbánt liberálisnak, mivel hogy ő NEM fogadja be a menekülteket, főleg azokat, akik valóban rászorulnak a segítségre!

Mert a terrorista gyanús bevándorlókat értelemszerűen vissza kell utasítani!

2016. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 - szerintem az a hazaáruló, aki leszarja az ország valódi helyzetét/problémáit/bomlását, és inkább gyûlölködik, zsidókat akar irtani, homokosokat lincselni és a 100 évvel ezelôtt történt trianon miatt sír.
2016. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdezônek: te még komolyan képes vagy a magyar idôk cikkjeit olvasni egy ellenzéki pártról? Az is hazugság, amit kérdeznek. Ugyanaz mint a vajna-tv(2) meg az m1... Undorító lejáratókampány.
2016. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!