Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangoztatja a Fidesz a...

Miért hangoztatja a Fidesz a Magyar reformok "sikeres" működését és a "javuló" gazdasági tendenciát, amikor megmozdulások vannak?

Figyelt kérdés

Gondolok én a pedagógusok, rendőrök, húsipari dolgozók, bányászok, diákok, civilek tüntetésére.

Ha már egyre gyakoribb a tüntetés, akkor csak nem működik jól a magyar reform, mint ahogy azt naponta hangoztatja a kormány.



2016. febr. 13. 11:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%

2014-hez képest 2015-ben javult a gazdaság. Ez volt a kérdés, nem? 2008-ban volt egy brutális válság, most kezdjük elérni azt a szintet.


Még egyszer: ez nem arról szól, hogy kinek az érdeme, de TÉNY, hogy javult a gazdaság. Ezen nem lehet vitatkozni.


A KSH-val kapcsolatban pedig már nyilatkoztam.

2016. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"kovacslevente", de mivel támasztod alá ezt az állítást, hogy "javult"???

Addig vitatkozok veled, míg értelmes, normális válaszokat nem adsz!

És milyen érdekes, hogy nemzetközi elemzők teljesen az ellentettjét mutatja!!!

Azt mondod, 2015-ben "javult"???

Tessék, nézd, mennyire a béka segge alatt vagyunk mi, magyarok!!!


[link]

2016. febr. 13. 12:29
 13/23 A kérdező kommentje:
*mutatják
2016. febr. 13. 13:08
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezeregyszer lebuktattuk a KSH-t, minden adatot kormánypártian manipulál. Nőtt a foglalkoztatottság: ebben benne van a közmunka és a külföldi munkavállalás. Köszi.
2016. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Mièrt is javult szerintem?

Fizetèsem nőtt, az àrak ezzel szemben maximum stagnàltak. Èpülnek, szèpülnek a vàrosok. Lehetősèg a jó èletre mindenki előtt nyitva, csak tudni kell élni vele. Az meg hogy vannak tüntetèsek, az a legjobb helyeken is előfordul, hisz nincs olyan rendszer ami mindenkinek tökèletes.

2016. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Ahha, higgyem is el, hogy nőtt a fizetésed! :D

Nem tudsz hülyének nézni!

Nekem is ígértek 40%-os béremelést, ehelyett csak 3, azaz HÁROM %-kal emelték!!!

Hát aztán "jól" megemelték!

2016. febr. 13. 15:13
 17/23 A kérdező kommentje:

Mitől "szépülnek" a városok???

Annyira "szépül", mint Felcsút, Dunaújváros, Martonvásár a STADIONOKTÓL???

2016. febr. 13. 15:18
 18/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért vannak javuló mutatók a gazdaságban, mert nem osztogatják szét a pénzt munkabérekre. Akkor persze új befektetések kellenének ezekből a megtakarításokból.
2016. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Okè kèrdező, akkor ne hidd el. De èn hiszek a bankszàmlàmnak ès a fizetèsi papíromnak.


Neked is volt emelès, mivel szinte 0 az inflàciò, elèg jòl jàrtàl a 3 %-kal.


De mindegy is, te csak egy kis Fidesz szidast akarsz, aki valóban jobban el, az nem hat meg. Engem meg a sok, önmagàèrt kicsit sem tevő, Kàdàr csecsèn nevelkedett proli nem èrdekel. Az orszàg nagyobb rèsze jòl megèl. A sok tehetetlen meg ìgy jàrt.

2016. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg javultak a gazdasági mutatóink, de a gyakorlatban mind tudjuk, hogy 1% javulást 20-30%-os emelkedésnek könyvelnek el, azaz bántóan túloznak.


Én simán elhiszem azt a lecsupaszított tényt, hogy fejlődött a gazdaság, csak azt vitatom, hogy a mértékével lehet-e dicsekedni.


Metanyelvi vicc:

- Főnök! Idén 50%-al növeltem az eladást!

- Szép munka!

(valaki odasúgja a főnöknek) - Tavaly 1 porszívót adott el, idén pedig 2 darabot.

2016. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!