Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali politikusok...

A baloldali politikusok okosabbak muveltebek úgy általában?

Figyelt kérdés
Mert nekem ez jön le a világon mindenhol.
2016. febr. 13. 11:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

A műveltség,és az "okosság",értelem csak egy dolog.


Én nem tudom értékelni,ha ehhez nem párosul kellő empátia,érzelmi intelligencia.

Találkoztam már ilyen jobboldali emberrel,és nagyon taszított.

2016. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Vona Gábor művelt, történelem szakon végzett, ha jól tudom. Kövért inkább kommunistának mondanám, ahogy Orbánt is (az volt, aztán sokáig baloldali liberális), Deutsch Tamás meg kisebbségi (Orbán is).
2016. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%

Csak egy kérdés a baloldaliaktól.


Miért empatikus, hogyha konzerváljuk a szegénységet? Szerintem a legnagyobb gonoszság amit el lehet követni, hogyha adunk x segélyt és nesztek tettünk értetek. A problémák világosak, és ennek az anyagi szelete csak az egyik.

Attól, hogy valaki nem baloldali még nem gyűlöli a szegényeket, és nem is tartja természetesnek a nyomort. Egyszerűen elégtelennek találja a felfogást, hogy a pénz majd mindent megold. Nem old meg semmit. Sőt kényelmessé, kiszámíthatóvá teszi, hogy nyomorban le lehessen élni egy életet.

2016. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Mondom ez nem csak Magyarországra vonatkozik!HA megnézzük a világban mindenhol ez a trendi!Baloldalon van az intelligencia meg jobboldalon az agresszió vad emberek gyülekezet :D
2016. febr. 13. 12:37
 15/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor kezdted el ezt a két sort fogalmazni, de felmerült egy-két dolog, amire illene reagálnod, ha már ilyen stabilnak gondolod az álláspontod.
2016. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, áruld már el, Martin Schulznak mi az iskolai végzettsége? Magyar megfelelőjének, Tóbiás Józsefnek legalább érettségije van. Aztán a nagy sötétség. Ezekre az emberekre vágsz fel?
2016. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

"Csak egy kérdés a baloldaliaktól.


Miért empatikus, hogyha konzerváljuk a szegénységet? Szerintem a legnagyobb gonoszság amit el lehet követni, hogyha adunk x segélyt és nesztek tettünk értetek. A problémák világosak, és ennek az anyagi szelete csak az egyik.

Attól, hogy valaki nem baloldali még nem gyűlöli a szegényeket, és nem is tartja természetesnek a nyomort. Egyszerűen elégtelennek találja a felfogást, hogy a pénz majd mindent megold. Nem old meg semmit. Sőt kényelmessé, kiszámíthatóvá teszi, hogy nyomorban le lehessen élni egy életet.

"


Kapitalizmusban élünk,nem kommunizmusban.

Így,ha valaki 10szeres,20szoros életszínvonalon él,mint mások,az csak azzal ellensúlyozható,ha mások szegények lesznek.


Más azért dolgozik 90 ezer Ft-ért,mert az olcsó munkaerőből van a legnagyobb profit.

A kapitalizmusban a pénz csak egy virtuális dolog.

A lényeg,hogy kinek mit kell elvégezni,és ezért milyen életszínvonal jár.


A szegény nem a segélytől lesz "gazdagabb",hanem ha emelik a bérét.De ezért a gazdagabbaktól el kellene venni(ami már nem tetszik nekik).Ilyenkor hajtogatják,hogy ők megdolgoztak mindenért.

Csak ha az összes szegény kipusztulna körülöttük,akkor mehetnének ők is rabigázni.


Mindenki nem lehet gazdag,mert akkor senki sem gazdag.

Ezzel nincs is baj.

Sokan nem gazdagságra,hanem megélhetésre vágynak.


Nem a szegényeket nem lehet jóllakatni,hanem a gazdagokat.


Amíg a szegények nyögik a hiteleket,azon feszengenek,hogy a számlákat befizessék,addig a gazdag vállalkozó azon siránkozik,hogy 1-el kevesebb wellness-hétvége lesz a hónapban.


Normális országokban azért van progresszív adózás,hogy ez az egyensúly nagyon n menjen szélsőségekbe.

El akarják hitetni a gazdagok magukkal és a szegényekkel is,hogy mindenki számára biztosítható a jólét,csak dolgozni kell érte.

Pedig egy nem igaz.

A nagyhal megeszi a kishalat.


A világon folyamatosan nő a gazdagok és szegények között különbség.Hiába a gazdasági fejlődés,azzal egyenesen arányosan nő meg a gazdagok igénye is.


Ebbe fog egyszer belerokkanni az emberiség,és akkor majd kezdenek mindent elölről,újraelosztás lesz.

2016. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Martin Schulznak mi az iskolai végzettsége?


Azt nem tudom .De azt tudom hogy több nyelven beszel es értelmes ember!A diplomához nem adnak eszt! Valaki tanulhat kettesekkel akkor is hülye marad ha 100 diplomája van.

2016. febr. 13. 12:54
 19/36 anonim ***** válasza:
Nekem empátiáról ne beszéljen az, aki a legsötétebb erőkkel (kulturálatlan, integrálhatatlan migráncsok) szolidáris, nem a külhoni magyarokkal, vagy akiben még a nemzeti érzés sem alakult ki, olyan csökevényes a lelki világa.
2016. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Mellesleg Schulc az a tipikus szocdem, akiket úgynevezettek anno ónművelő munkásság. Néz unta mit is takar.
2016. febr. 13. 12:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!