Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali politikusok...

A baloldali politikusok okosabbak muveltebek úgy általában?

Figyelt kérdés
Mert nekem ez jön le a világon mindenhol.
2016. febr. 13. 11:37
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Nekem empátiáról ne beszéljen az, aki a legsötétebb erőkkel (kulturálatlan, integrálhatatlan migráncsok) szolidáris, nem a külhoni magyarokkal, vagy akiben még a nemzeti érzés sem alakult ki, olyan csökevényes a lelki világa.



Te vagy a legjobb példa a topicknak:) Erről beszeltem :DD

2016. febr. 13. 12:57
 22/36 anonim ***** válasza:

Az embereket pénzzel és elismeréssel lehet motiválni a munkára.

90 ezertől senki nem lesz motivált.


Pláne ha még ebből ugyannyit kell adózni,mint annak,aki havi 1 milliót keres,ugyanúgy napi 8 órában dolgozva.


Egy magasabb érzelmi intelligenciájú ember(baloldali) ezt felfogja.

A jobboldali meg csak viszi a magáét,hogy ő megdolgozott érte.Mert egoista,önközpontú,és csak szemellenzővel jár a világban,nem lát ki belőle.

2016. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

"nemzeti érzés sem alakult ki"


A jobboldali ember,nem nemzeti érzelmű,hanem egosita.

Nem a nemzet érdekei érdeklik,hanem a saját családja és maga jóléte.

Ezért ilyen magas a korrupció.


Viszik ezt a nagy nemzetiérzelműséget,amit egy kommunista eszme,közben meg egyiket sem érdekli a közösség,csak a saját holdudvara.

Ha a közösség érdekelné őket,akkor a saját igényeikből adnának lentebb.

2016. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
11%
Úgy látom, Kérdező, azért szimpatizálsz a Schulz nevű igen okos "bizonyára önművelt" egyénnel, mert hasonszőrűek vagytok. Egyikőtök sem képzett, arcotok annál nagyobb. Minden tény ellenére magatokat okosabbnak, műveltebbnek képzelitek, "úgy általában", ezért magától értetődőnek tartjátok, hogy a nektek kell vezetni az országot, Európát, a világot. Ébredjetek már fel! Bilibe lóg a kezetek.
2016. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Jól van 50%os válaszoló, tedd fel a virslit főni. Már majdnem reagáltam rád. :)
2016. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Baloldalon van az intelligencia meg jobboldalon az agresszió vad emberek gyülekezet :D"


Ez baromság, Merkel is jobboldali ugye mennyire vad ember?.

Nézz már rá, a magyar baloldali évek óta egy bohóc párt, náluk minden van csak intelligencia nincs, 2006-os tüntetések rendezésében szerintem elég jól bizonyították az agressziójukat Gyurcsányék.

Baloldal vagy jobboldal az agresszívabb a világban elég csak megnézni hozzá a 20. századi eseményeket, ugyan is a kommunisták 100 millió ember halálát okozták és több milliónak szenvedését, azért ehhez eltörpül a nácik tette.

2016. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

A válaszíró 59


Te rólad csak 1 valami ugrik be!hofi hurrá levizsgázott Dajcs tamas:D

2016. febr. 13. 13:24
 28/36 A kérdező kommentje:

Ez baromság, Merkel is jobboldali ugye mennyire vad ember?.


https://www.youtube.com/watch?v=l2pO6PFYnL4


:DDDD

2016. febr. 13. 13:26
 29/36 A kérdező kommentje:

A válaszíró 60%


Senki nem mondta hogy a baloldal tökéletes vagy szent.De meg is a jobboldali akart 2 szer is romba dönteni a világot.Vagy nézd meg ki rajonganak a háborúért egytől egyig jobbos ujnacik.

2016. febr. 13. 13:28
 30/36 A kérdező kommentje:
2016. febr. 13. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!