Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok ahhoz, hogy...

Mit szólnátok ahhoz, hogy azokat a diszkriminációkat, amiket egyesek csak liberális hisztinek tartanak kipróbáljuk a többségi társadalmom?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 20:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
88%

Ha egy cigány éjjel sétál a magyarok lakta utcában részegen ordítva, akkor nem történik semmi. Ha egy magyar sétál a cigányok lakta utcában részegen ordítva, akkor kirabolják és/vagy megölik.

Ameddig ez így megy, addig ne is álmodj a pozitív diszkriminációról. Nekem a sógorom cigány, ő megmondta, hogy az az érdem, ha kirabolsz egy nem cigányt, mert akkor okosabb vagy nála. 400 év alatt már lett volna idejük felemelkedni. Ők nem akarnak, jó nekik, ami van. A kutyának sem tudod elmagyarázni, hogy miért ne rágja meg a papucsod. Jó neki, eddig jut el. Látszik, hogy még soha nem láttál közelről kisebbséget, akkor nem írnál ilyen hülyeségeket.

Ameddig ők így állnak hozzá, addig akár cigánykvótát is bevezethetsz a Parlamentben, max mindenki röhögni fog rajtad.


A b*zikat soha nem érte negatív diszkrimináció, én még nem láttam olyat, hogy valakit börtönbe zártak volna, mert b*zi. Itt Magyarországon az elmúlt jópár évtizedben. Jajj, nem házasodhatnak...hát az úgy van, hogy a házasság keresztény cucc. A Bibliában meg nincs b*ziházasság. Ennyi.


Kimaradt a nők nem létező diszkriminációja. Én még nem láttam olyat, hogy egy nőt diszkriminálnak azért, mert nő. Ellenben ti nyavajogtok, hogy nincsenek női cégvezetők. Bocs, vannak. Csak teljesítmény alapján megy a dolog, nem nemek alapján. Érdekes, azért nincs hiszti, ha nincsenek női tűzoltók vagy férfi óvóbácsik.


A rasszizmus szintén jó téma. Itt az Oscar díj. A feketék nem kaptak elég Oscart, ez rasszizmus. Akkor is, ha az Oscar- bizottság vezetője is fekete. Szerintük túl sok fehér kapott. Na ez a rasszizmus.


Család. A család, mint a férfi és a nő szövetsége. Ez ennyi. A család arra való, hogy egymást támogassátok az életben. Ezt szétverni arra jó, hogy kiszolgáltatottabb leszel. Ráadásul ezer éve kimutatták kutatások, hogy a családos ember fogyaszt a legkevesebbet. Tudod, nincsenek olyan komplexusai, ami miatt állandóan kacatokat kellene vennie. Vagy éppen a gyerek iskolájára költ, nem vásárlásra. Az eős kötelékben élő ember nem lesz ide-oda rugdosható fogyasztó birka, mint a szinglik, akik mögött senki nincs.


Érdekekről szól ez az egész liberális maszlag, semmi másról. Neked vagy érdeked liberálisnak lenni, mert gazdasági előnyhöz jutsz általa vagy csak buta vagy, mint a tök. Ez csak a pénzről szól.


De szerintem legyen mindenre kvóta a Parlamentben. Legyenek melegek, feketék, bevándorlók, cigányok, feministák, gyerekek, pedofilok, gyilkosok - nekik is vannak jogaik, legyen képviseletük is, nyugdíjasok, kutyák, macskák, kecskék, szúnyogok, hajléktalanok, ázsiaiak, magyarok, szlovákok, csehek, románok és a világ minden országából 1-1 ember.


Mit szólsz?

2016. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"De félek, ebben a fasiszta országban lassan én is diszkriminálva leszek."


Fortélyos félelem igazgat téged.

2016. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Szerinted ha azt mondom, anyukádnak ugyanolyan jogai vannak, mint apukádnak (feminizmus), az avval egyenlő, hogy nyugodtan megölhetik a szüleidet (gyilkosság)?
2016. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

10:04


Először is én diszkrimináció alatt a negatív diszkriminációt értem. Másodszor mi az, hogy én a többségi diktatúrát szeretem? Melyik mondatom támasztja ezt alá? Nem értem miért gondolod, hogy aki azt állítja magáról, hogy liberális, az nem liberális. Ha úgy gondolod, hogy a magukat liberálisnak mondó emberek legfőbb ismérve, hogy védik a bűnözőket, akkor neked kéne jobban megismerni a liberális embereket vagy kevésbé rasszistának lenned és akkor talán feltűnik, hogy ez nem a bűnözésvédelemről szól.


10:17


"Jajj, nem házasodhatnak...hát az úgy van, hogy a házasság keresztény cucc. A Bibliában meg nincs b*ziházasság." Igen, biztosan. Egy szekuláris államban majd a Biblia lesz a mérvadó. Eltévedtél, Iránban van hasonló.


"Kimaradt a nők nem létező diszkriminációja. Én még nem láttam olyat, hogy egy nőt diszkriminálnak azért, mert nő."


Nem tehetek róla, hogy nem ismered fel a diszkriminációt. Felvilágosítanálak, hogy bármennyire is nem tűnik neked diszkriminációnak az, hogy a sok emberrel szexelő nőket ribannak hívják, a sok emberrel szexelő férfiakat meg macsónak, attól még diszkrimináció.


A többi írásodra leghamarabb akkor válaszolok, ha ezekre reagáltál valami értelmeset, mert attól tartok feleslegesen írogatnék.

2016. febr. 18. 19:00
 35/37 anonim ***** válasza:
Írtam PM-et.
2016. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
De csak azért, mert meggyőzhető vagyok arról, hogy igazad van.
2016. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Remélem is.
2016. febr. 19. 12:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!