Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok ahhoz, hogy...

Mit szólnátok ahhoz, hogy azokat a diszkriminációkat, amiket egyesek csak liberális hisztinek tartanak kipróbáljuk a többségi társadalmom?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 20:55
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam. Akkor mi, jutalom?
2016. febr. 17. 21:20
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
Mit akarnád betiltani a házasságot, holott máskor azzal jöttök, hogy már nem divat és egyre kevesebben házasodnak? :D (És akkor még mennyi végződik válással.)
2016. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

A házasság intézménye a férfit meg a nőt illeti. Nem férfit meg férfit.

Ez olyan mintha azt sérelmeznéd, hogy férfiként nem szülhetsz és ez diszkrimináció.


De nem fogok belemenni.

Egy beteges, idegenszívű, agymosott szar alak vagy.

2016. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
52%
Az nem normális kapcsolat hogy két homár fajtalankodik. Ennyi erővel egy hörcsögöt is el lehetne venni feleségül. A házasság szent dolog. Férfi és nő között jöhet létre.
2016. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
61%
A házasság intézménye a családalapításról szól. És te akármilyen szorgalmasan tuszkolod a hapsid seggét, nem fog megtermékenyülni.
2016. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
78%

Budapest egyik utcájába besétált egy magyar ember, az egyik cigány ok nélkül térden rúgta, megpróbálta védeni magát,mire felordított hogy mocskos magyar erre az utca összecsődült és halálra rugdosták a magyar embert! Egy magyar tanárnőt a gyerekkei szeme láttára vertek halálra egy baleset miatt! Sportolót ok nélkül leszúrtak a vcben, roma falvak magyar ember számára megközelíthetetlenek, mert jobb esetben is kkrabolják, az ottmaradni kényszerült magyar idős nénihez napi rendszerességgel betörnek lopni, másik faluban egy idős bácsit halálra késeltek mert az saját házában védeni próbálta magát! A bkv-n a beszari ellenőr megbüntet mert 1 napja lejárt a bérletem és elfelejtettem venni, mellettem a kigyúrt cigány gyerek rasszizmussal vádolja az ellenőrt és megfenyegeti h "kibelezi ha nem hagyja jegy nélkül utazni"..

Az iskolában egy egész osztályt rettegésben tart egy 3szor bukott cigány gyerek, akit nem nevelnek a szülei, De állami gondozásba se kerül, mert a szociális munkás nem mer a családja közelébe menni! A liberális média 5szörös emberölésben részvétellel vádolt cigány úriember siránkozását mutogatja, mert sokallja 5 ember életéért az életfogtiglant (sajnáljuk szegényt, ő nem ölt, ő csak részt vett 5 gyilkosságban és 20 betörésben, de lényegében nem ölt.. szegényke)

Ja igen, szeretném ha a hazámban a liberális média az én jogaimat védené, szeretnék rossz körülmények miatt plusz segélyt kapni, a rossz környezet miatt plusz felvételi pontokat, és örülnék ha nem nekem kéne félnem a kisebbségtől, hanem fordítva lenne! Cserélnék e? Igen! És a magyarok 99%a Nem rasszista, hanem fél! És sajnos okkal!

2016. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor te vagy az első. Mondjuk nem értem mire gondolsz csere alatt. Vágyad rettegésben tartani az osztályodat?
2016. febr. 17. 21:43
 18/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem! Az a vágyam, hogy Magyarországon a magukat magyarnak valló,magyarként viselkedő embereket támogassa a média és a különböző szervezetek, és arra vágyok, hogy a rasszizmus ellen címszóval ne érhessen senkit pozitív diszkrimináció, miközben az elnyomásukról papolnak és a tisztességesen és békességben élni vágyókban próbálnak bűntudatot kelteni!
2016. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Éppen azért van pozitív diszkrimináció, hogy az elnyomott kisebbségeket minél közelebb juttasuk az egyenlőséghez. Most tulajdonképpen saját magadon akadsz ki, mert miattad, mint elnyomó miatt van szükség pozitív diszkriminációra.
2016. febr. 17. 22:00
 20/37 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg nincs szükség pozitív diszkrimináció semmilyen formájára! Nem old Meg semmit, ellenben szítja a feszültséget! Az elnyomásról meg annyit, Hogy ez Magyarország, ez a Mi országunk! Felőlem lehet lehet valaki cigány, török arab, nekem tök mindegy, de a Mi hazánkban ismere el a mi törvényeinkket és viselkedjen úgy, amit a társadalom megkövetel, ez az alapja annak, hogy ne legyen elnyomva! Aki Meg nem hajlandó elfogadni, hogy ez az ország a magyaroké, nem hajlandó beilleszkeni, tisztességesen élni az meg igen is legyen elnyomva, mert rájuk nincs szükségünk! Az a baj, hogy sokan fordítva ülnek a lovon, nem úgy van ez, hogy alapból jár minden, és aki hiányt szenved, az pozitív diszkriminációban kell hogy részesüljön! Fordítva, alapból nem jár SEMMI és ha tisztességes és békességes tagja vagy a társadalomnak, akkor érdemelsz megbecsülést, elfogadást stb.. fura, hogy láttam már módos cigány zenész családot, van irodai munkás cigány kollégánk, rendszeresen látok laptoptáskával öltlnyben mászkáló kultúrált cigány embert. Nem fura picit, hogy sosem ők papolnak a rasszizmusról??
2016. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!