Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nagy magyarországos...

Aki nagy magyarországos H-betűvel az autóján a németeknél illetve osztráákoknál él, dolgozik mégis mit gondol?

Figyelt kérdés

Ok német érdekeket nem sért, csak simén hülyének nézik, de osztrákoknál ez nem olyan kicsit, mint harlemben utálom a fekákat táblával flangálni?

Ezek átmennek szlovákokhoz is így?



2016. febr. 18. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Tudatosítani kell a tótban, hogy lopott földről hiszi, hogy az övé.
2016. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a németek és osztrákok azt sem tudják, miről van szó. Amúgy sem sért senki sem érdekeket egy sima matricával.


Voltam már ilyennel a Felvidéken, sőt, Erdélyt is beautóztam vele egy teljes héten át. Semmi gond nem volt.

2016. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

"nem olyan kicsit, mint harlemben utálom a fekákat táblával flangálni?"


Nem, mert nem gyűlöletet fejez ki, hanem sérelmez egy bizonyos döntést egy bizonyos korból, ami darabokra szakított és megrendített egy bizonyos népet.

2016. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Azt se tudják, hogy mit jelent.
2016. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Engem nem rendített meg. Akit megrendíthetett, valószínűleg már nem él. Nagymamám akkoriban született, azóta már nem él, de szerintem ő sem tapasztalta meg, csak mesélték nekik. A többi csak olyan hogy addig mondogatják a fitaloknak hogy maguk is elhiszik.

Gyerekkoromban én is elhittem hogy utálom a kommunistákat, mert sokat hallottam és divat volt szidni. Ma rá kell jönnöm hogy aki utálta biztos joggal tette, de nekem gyerekként semmi indokom nem volt rá.


Az hogy a német nem tudja mi az, ez sem igaz. Nem olyan hülyék mint amilyennek nézzük őket. (persze van köztük is buta mint köztünk is, pl. aki azt hiszi hogy csehországot az északi vagy épp a balti tenger határolja)

2016. febr. 18. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem érdekli őket.

Az osztrákoknak meg aztán mit jelentene? Lényegében belerángatták Magyarországot, aztán mégis területhez jutottak.

2016. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

"Engem nem rendített meg."


Nem téged: a népet. Milliók kerültek idegen országba, ahol a kirekesztés/üldöztetés vagy az asszimiláció volt a sorsuk évtizedeken keresztül. Gazdaságilag értékes területeket veszített el Magyarország, lakosságszámban is jelentősen megcsappant. Teljesen át kellett szervezni mindent.


Ez minden népet megroppant, de mi sajnos még azóta is ezt siratjuk.

2016. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Belőled milyen érzést váltana ki, ha egy román rohangálna itt olyan autóval, amin az az embléma van, ami Romániát ábrázolja a Tiszáig határral?
2016. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semmit,egyszerűen csak szeretnek álmodozni.A németek és osztrákok meg,legfeljebb elnézően mosolyognak.
2016. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7#: természetesen most nem rájuk gondolok akiket elnyomnak, de nem is ők járnak ilyennel, hanem a "kis" magyarsoszágiak, ahogy az erdélyiek nevezik.


Nagymamám szlovák területen született, ő megélte hogy az utca jobb felét, vele őt is felpakolták egy kofferral a vonatra, és magyarországra transzportálták. A rokonok az utca másik oldalával maradtak. Mindent elvesztett, de sosem siránkozott a nagy magyarországért, és talpra állt.

2016. febr. 18. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!