Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem különös, hogy mindenki...

Nem különös, hogy mindenki most kezd el tüntetni?

Figyelt kérdés
Eddig érdekes módon mindenkinek jó volt minden, de hirtelen ez változott csak úgy pikk pakk. Csak én gondolom úgy, hogy a háttérből valaki(k) ezzel próbálja gyengíteni a kormányt? Az is különös, hogy minden kormány által javasolt dolgot kapásból elutasítanak a szakszervezetek. Vajon miért?
2016. febr. 19. 14:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem, eddig is voltak tüntetések.


"Az is különös, hogy minden kormány által javasolt dolgot kapásból elutasítanak a szakszervezetek. Vajon miért?"


Mondjuk mert a kormány javaslatai nevetségesek és köszönőviszonyban sincsenek a követeléseikkel.


De nem, biztos valami titkos, illumináti háttérerők vannak itt is és ők keverik a xart, mint mindig, mert semmi nem lehet csak úgy simán, ahogy van.

2016. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
13%

Sokáig úgyse lehet eltitkolni, hogy ki mozgatja a szálakat.

És ha ez valamelyik már bukott, egszer-kétszer már leszerepelt párt, akkor hamar el is fognak halni a tüntikézések.

2016. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát tuti nem maguktól lettek ilyen bátrak. Mondjuk kíváncsi lennék, ha a tescos dolgozók kezdenének el tüntetni. Valószínűleg még aznap ki lennének rúgva a pi*csába.
2016. febr. 19. 14:25
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

#3


Ja, mert mondjuk oda simán felvesznek másokat, tanárokból meg nehezebb újat keríteni.

De nem, mert ez is biztos valami űrzsidó csel lesz.

2016. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a legviccesebb, hogy Gallóné évekig azon veszekedett a szoci kormány alatt, hogy ne vigye be a fidesz a politikát az iskolába. Erre kockás inges napokra bátorít...
2016. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

Mért mikor tüntessenek? 2010-ben megválasztásuk utáni napon...

Ez olyan hogy 6 éve én is hittem a fideszben hogy azért jobb lesz de számomra is világossá volt hogy ez is csak egy MSZP 2!

2016. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
99%

De, nagyon különös.

Meg ha 2011-ben tüntettek volna, akkor az is nagyon különös és gyanús lett volna, meg ha 2012-ben, 2013-ban, stb. az is mind nagyon gyanús és különös lett volna mind.

2016. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
# 6: Én 6 éve sem hittem a Fideszben, mert az első kormányzásakor bemutatkozott, amikor a Szent Koronát magán biztonsági céggel szállíttatta odébb kirívóan magas áron. Arra lett volna való az állam által fizetett rendőrség és honvédség és egyéb kormányzati fegyveres erők, nem pedig magánzseb.
2016. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%
Inkàbb dolgozzanak, ne tüntetgessenek.
2016. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert idénre volt beigérve nekik a béremelés és nem kaptak semmit. Nézzszép utána. Tanárok se kaptak béremelést.


Persze a fidesz hőzöng hhogy ők kapták a legnagyobb béremelést, de ha megnézed hogy cserébe megemelték az óraszámukat is, fel kell tenned a kérdést hogy akkor béremelésről beszélünk e.


Bemész a munkaadóódhoz hogy béremelést kérsz, erre ő azt mondja persze, kapsz havi 20.000-et csak cserébe nap 10 órázzál a 8 helyett.... Ez a fidesz.

2016. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!