Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar-bolgár rokonságról...

A magyar-bolgár rokonságról hogy vélekedik a turanista Jobbik? A bolgárok a testvéreink?

Figyelt kérdés
Ha összeszedjük a magyarok nyelvi és kulturális rokonait Európában akkor a finnekkel, észtekkel, bolgárokkal és törökökkel vagyunk rokonságban. Egyetértesz ezzel? Vagy ti Jobbikosok hogy gondolkodtok erről?

2016. febr. 19. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok jobbikos.

De nem értek vele egyet, mert nem így van.

2016. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd mivel nem értesz egyet és szerinted hogyan van?
2016. febr. 19. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Várjál, most tagadják meg éppen a török tesókat, mert a szemét r*hadékok beleköpnek Putyin Nagyúr levesébe. :DD
2016. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Alain Delon ***** válasza:
Erről a magyar-bolgár rokonságról hol hallottál (én nem vagyok "ti")?
2016. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5# A bolgárok elszlávosodott törökök.
2016. febr. 19. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

#6


Na ugye..... még egy kicsit tovább gondolod és meg is van.


Én nem tartozom egyik bandához sem, de azt nagyon bírom, amikor itt kezdik el kérdezgetni egymást, olyan dolgokról, amikre ha neten rákeres, pár percen belül választ talál. Ha valóban érdekel, mi tart vissza attól, hogy adott esetben elolvass egy kurucinfós vagy egy hunhír-es cikket? Vagy az már maga az eredendő bűn (lásd #4)?

Esetleg kell egy ideológiai társ, aki megmondja mit gondoljunk, ha kifogynánk a saját ellenérveinkből?

Elég nagy az internet, tessék rákeresni. Nem tart tovább, mint itt a válaszra várni.

2016. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok jobbikos de kizárt dolog, mert nem tudom.
2016. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Rokonságban vagyunk, ők elvesztették a nyelvüket de a törökök közelsége valamennyire megtartotta zenei hagyományaikat, és nekik is van egy saját rovásírás változatuk.(netes forrást ne kérdezzetek, 2005ben voltam ott)
2016. febr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amúgy a jobbik álláspontjáról fogalmam sincs
2016. febr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
turáni mákony lejárató propaganda veszélyeiről egy jó cikk: www.kitekinto.blog.com
2016. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!