Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok? Még a...

Ehhez mit szóltok? Még a Jobbik szimpatizánsok ötöde (kb százezer ember) is Orbán Viktort választaná miniszterelnöknek.

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 31. 14:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"Orbán Viktort még a bevallottan Jobbik-szavazók ötöde is (közel 100 ezer fő) miniszterelnökké választaná. Ez is magyarázhatja, hogy a Fidesz március közepén indított intenzív kampányának középpontjába a volt miniszterelnök személye került."
2010. márc. 31. 14:24
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit szóljak rá? Hidegen hagy, nekem mindegy ki lesz a miniszterelnök, ha jól csinálja azt amit csinál. Én a jobbikra fogok szavazni. Azt meg undorítónak tartom, hogy a jobbikot egy hivatalos hírportálon is "szélsőséges pártnak" hívják.
2010. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
LMP-re 9%-ot mér? hmm
2010. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha egyszer az akkor mi legyen a neve?
2010. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

70

Minek hívjuk azt, aminek a tagjai felháborodnak, mert belinkelsz egy tényadatot az Országos Választási Iroda honlapjáról?

2010. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor én nem vagyok abban az ötödben.És?
2010. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem a tagjai. Én sem vagyok a tagja. Csak egy egyszerű polgár vagyok, aki rájuk szavaz. Nem hiszem, el hogy nem unjátok még ezt, hogy:


ha egy jobbik szavazó trágárkodik >>> ilyen a jobbik

ha egy mszp szavazó trágárkodik >>> ilyen az mszp

ha a fidesz egyik szavazója trágárkodik >>> ilyen a fidesz.


Nem igaz, hogy miért kell egy pártot leírni egyből azért, mert van pár seg.gfej aki csak fröcsögni meg káromkodni tud... vannak ilyenek mindegyik táborban. Akkor ennyi erővel az MSZP szélsőséges, mert engem lenácizott 2 szavazója.

2010. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ha egyszer az akkor mi legyen a neve?


Nem szélsőséges hanem radikális! A Nemzeti Forradalmi Párt, na az szélsőséges...

2010. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem, az nem szélsőséges, az bohócliga.
2010. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
A forradalom egy párt nevében. Na, ez az, amiért bohócliga. Csak úgy, mint az lmp:)
2010. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!