Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem a mostani politikai...

Sulek Péter kérdése:

Szerintem a mostani politikai helzetben az LMP és a DK a legkorrektebb pártok, akire szavazni lehet. Ti is így látjátok? Vagy tévedek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

DK ???

Gyurcsány Ferenc (Orbánnak együtt) tönkretették az országot. Attól nem lesz semmivel sem korrektebb és hitelesebb, hogy új pártot alapított. Attól még ugyanaz az ember marad.

2016. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én már csak a Kétfarkú Kutya pártba bízok.
2016. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól tudom, az Összefosástól is akkor pártolt el egy csomó szavazó, amikor összefeküdtek Gyurcsánnyal és a DK-val.


AZ LMP-vel az a probléma, hogy nem tudnak sok embert megszólítani, mindig 5% körüli támogatást tudnak csak begyűjteni. Nem tudom mennyire korrektek, de nem lenne rossz végre valami újítás.


A DK mégis hogy lenne korrekt, amikor ugyanúgy egy korrupt, a nép előtt már leszerepelt ember vezeti? Sehogy.

2016. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A DK korrekt párt? :D BAHAHHAHAHAHAHHAHAHA. Ne röhögtess, cserepes a szám.
2016. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Attól, mert Gyurcsány Ferenc saját pártot alapított, még semmivel sem lesz korrektebb és "tisztább", mint volt. Ugyanúgy egy nép előtt leszerepelt, korrupt, hazug ember marad, tökmindegy, hogy az MSZP vagy a DK színeiben. (nem vagyok fideszes)


Ha választani kéne, mindenképpen az LMP.

Az embereknek is ideje lenne megtanulni, hogy a világon nem csak a Fidesz(KDNP) meg MSZP(DK) létezik. Ezeket a pártokat már rég be kellett volna tiltani a franca, a tagjait meg vagyonelkobzással börtönbe zárni. Csak hát ez sajnos Magyarországon elképzelhetetlen művelet.

2016. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Együtt, MoMa
2016. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még az lmp valahogy, de a degenerált koalíció a bukott mahinátorral az élén nagyon messze van a korrektségtől! :D
2016. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az LMP az esélytelenek nyugalmával ígérhet bármilyen marhaságot, hiszen nincs esélyük rá, hogy bármikor kormányra kerüljenek és be kelljen váltani az ígéretet.

Mióta elhangzott Gyurcsány kijelentése "majd megunják és hazamennek" erre az emberre a macskámat sem bíznám rá nem hogy egy ország vezetését.

2016. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!