Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem létezik a közvélemén...

Miért nem létezik a közvélemény-kutatásban biztos NEM választó? Csak adott párt választója vagy bizonytalan?

Figyelt kérdés

Megállított az egyik legismertebb közvélemény-kutató embere. Darálja a kérdést: ha most lennének a választások Ön melyik pártra…


Mondom: egyikre se!!!

Értem, akkor beírom biztos pártpreferenciával nem rendelkezik vagyis bizonytalan.

Mondom állj!!!

Én teljesen biztos vagyok. EGYIK PÁRT SE!!


Ha most lennének a választások én 100% biztosan tudnám kire szavazzak. SENKIRE!!!

Köpnék az egészre és el se mennék szavazni ahogy eddig mindig tettem mióta egyáltalán szavazhatok.

Nekem miért nincs külön kategória? Én nem vagyok bizonytalan!


2016. febr. 24. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert arra kíváncsiak, hogy a megbízó pártra hány % szavazna. A nem szavaz, nincs preferenciája, ki van ábrándulva stb, nem érdekli őket, csak az, aki szavaz
2016. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel a téma.

Kellene egy ilyen lehetőség, ami kifejezi azoknak az embereknek a véleményét, akiket érdekel a politika, de nem kedvelik egyik pártot sem.

A szavazólapon is.

2016. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vagyis kéne egy karika hogy : SZAROK AZ ÖSSZES pártra! Igen Nem


vagy

Hova küldené a politikusokat? A krumpliföldre kapálni Igen Nem


Na ez jó!!! Erre a szavazásra még én is elmennék!

2016. febr. 24. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a közvélemény kutatók azt nézik, hogy azok, akik biztosan elmennek választani, azokon belül, hogyan alakul a pártpreferencia. Van olyan kategória is, hogy biztos, hogy elmegy választani, de még nem döntötte el, hogy kire. Ezek a bizonytalanok.
2016. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Vagyis kéne egy karika hogy : SZAROK AZ ÖSSZES pártra! Igen Nem "


Attól még valakit megszavaznak, aki majd jól megmondja, hogy mennyi adót fizess.

2016. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy? Majd szavaz helyetted a bepunnyadt nyugdíjas meg az etnikum nèmi apróért.

Akkorhàt kinek a véleménye fog dönteni a te sorsodról is meg az enyèmről?

2016. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Akkorhàt kinek a véleménye fog dönteni a te sorsodról is meg az enyèmről?"


Az én sorsomról addig dönt ez a rablóbanda amíg el nem végzem az egyetemet és nem véglegesítenek a német gyakornoki helyemen.

Aztán már nem.

Már csak 1-2 év.

Aztán (és addig is) meg is rohadhat tőlem ez a szarhalom.

2016. febr. 24. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!