Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közvéleménykutatóknál az...

A közvéleménykutatóknál az "egyéb párt"-ok közül melyik lehet a legnépszerűbb szerintetek?

Figyelt kérdés

A nagy kutatócégek mérik a Fidesz-KDNP, Jobbik, MSZP, LMP, Együtt, DK és újabban a PM támogatottságát is. Ez eddig tiszta sor, de mivel minden mikropártra nem kérdezhetnek rá, így van egy "egyéb párt" kategória is, ami mindig 2-4% között mozog. Most elgondolkodtam melyik lehet az egyebek közül a legnépszerűbb? Mert a hét fentebb leírt párton kívül én csak a Fodor-féle Magyar Liberális Pártról meg a Thürmer-féle Munkáspártról tudom, hogy bármit is csinálna most, hogy nincs választási időszak.

Bokros MoMájáról vagy a JESZ-ről, Haza nem eladó-ról SMS-ről hónapok óta nem hallani semmit. A Munkáspártról, Liberálisokról legalább néha felreppen egy-egy hír vagy nyilatkozat. A többi induló párt pedig egyértelműen csak kamupárt volt a tavalyi választáson.

Szóval szerintetek az "egyebek" közül ki a legnépszerűbb?


Lelövöm a poént: a kétfarkú kutyákat ne írja senki :-)



2015. júl. 29. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
remélem a munkáspárt bejut
2015. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
NEM KELL PÁRT! Mindegy, hogy ki kerül hatalomra, a háttérhatalmak elkezdik lefizetni, és onnanstól azt teszi amit azok akarnak!
2015. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gina Lollobrigida ***** válasza:
Hát a SZEMA nem igazán volt kamupárt
2015. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lacko1981 ***** válasza:
Én is bízom benne, hogy a munkáspárt bejut.
2018. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!