Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig nem neveztem a magyar...

Eddig nem neveztem a magyar politikai endszert "Fidesz diktatúrának", de úgy érzem most eljött ennek az ideje! Ki ért egyet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ami a népszavazás benyújtásakor történt tragikus!!! Hogy süllyedhetnek egyes emberek ilyen mélyre? Persze, persze, tudom, hogy a Fidesznek semmi köze az egészhez és, hogy nyugaton kel fel a nap, meg persze, hogy Orbán bácsi hihetetlenül küzd a korrupció ellen....Egy demokratikus országban ilyen hogy lehetséges? A pofátlanságnak is van határa!!! Mi lesz ebből a jövőben szerintetek? A baloldal életképtelen emberek gyülekezete (kellene egy normális, erős baloldal), a jobbikról pedig nem kívánok nyilatkozni sem. Mi lesz ezzel az országgal??????????
2016. febr. 24. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

"Mi lesz ezzel az országgal??????"

Én se tudom!

2016. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Mi lesz?

Szépen rohadunk lassan tovább, ahogy eddig már jó ideje.

2016. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Már egy ideje megjelentek a repedések az Orbán által összehordott fidesztákolmányon, egyre több hasadék keletkezik rajta remélem hogy a fejükre omlik ez az egész szeméthegy amit összehordtak a hat év alatt.

Sunyi alattomos csürhe ez a fideszes banda semmi kétség, eddig is ez volt a véleményem róluk de ezek után ez a vélemény mégjobban megerősödött bennem.

2016. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezt már a 98'-as orbán-kormány idején is lehetett látni, ezért nem nézem már a TV-t mert nem bírom nézni már ezt és nem is értem emberek vannak akik ezeket még támogatják.
2016. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a szabályokat a célok érdekében változtatgatják, akkor már nem beszélhetünk jogállamról.

Akkor az már diktatúra.


Azt meg csak erővel lehet megdönteni, szavazással nem.

2016. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"...Egy demokratikus országban ilyen hogy lehetséges?". Hát,igen,én is ezen tűnődöm.Úgy látszik a demokráciánk is csak olyan magyaros...
2016. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!