Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleménye a jobbiknak...

Mi a véleménye a jobbiknak Jehova Tanúiról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

mi legyen?

ez hogy jött ide?:O

2010. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Biztos őket is ki akarják írtani mint a cigányokat, a balkezeseket és a focistákat :D ez aztán újabb értelmes kérdés!
2010. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
ami a többi embernek : gyökerek
2010. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Majd a Főtáltossal eldöntetik a sorsukat, most nincs idő ilyenekkel foglalkozni.
2010. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
b*sszadmeg miköze a jobbiknak a jehova tanuihoz? annyira gyík vagy és olyan hihetetlen hogy iylen emberek mint te még élnek! EZ MÁR A XXI. SZÁZAD JOBB HA TŐLEM TUDOD!
2010. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagyok én jehova, te se menjél sehova!
2010. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Hogy függ ez össze? Nagyszüleim megrögzött fideszesek és utálják Jehova tanúit (nagyapám egyik testvére erőszakos térítővé vált, ezért), a szüleim évekig megrögzött MSZP szavazók voltak, de JT-t ők se kedvelik, apám folyton kiparodizálta őket, ha jöttek, de akiket itt most említettem, ők mind csak erőszakos térítőkkel találkoztak, és azokat senki se szereti, mindegy, milyen pártra szavaz, én pártfüggetlenként EGYSZER találkoztam olyan JT-vel, aki nem volt erőszakos, meghallgattam, meghallgatott, tudomásul vettük egymás álláspontját, nem vitatkoztunk, szép napot kívánva mentünk dolgunkra, na velük nincs bajom, de csak egyszer volt hozzájuk szerencsém, sajnos JT-vel találkozásaim többsége nekem is erőszakosakkal volt.
2010. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Utálok minden pártot, és a jehovákat is. Agymosott társaság!
2010. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem Jehova Tanúi erőszakosak, hanem sokkal inkább azok, akik ellenük uszítanak és intoleránsak velük. De azért jó lenne tudni, hogy mit is jelent ezen vádolóknál az "erőszakos" fogalma! Örülhetnének pedig, hogy ma magyarországon nincs erőszakos térítés, de régen még megtörtént! Hagy ne mondjam, hogy mely egyházak részéről...
2011. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Téríteni csak is fegyverrel lehet. De ha tényleg térítők lettek volna akkor a rendőrség is beavatkozik mert tilos a fegyveres térítés. pl. ott vannak a gépeltérítők ők is fegyverrel csinálják.

Azért fegyverrel mert szavakkal nem lehet téríteni ha lehetne akkor már Jézusnak is sikerült volna. S a Földön mindenki az ő általa mutatott utat követné.

Akinek van szabad akarata azt nem lehet megtéríteni csak akkor hallgatja meg a másikat ha azt ő maga is akarja.

A szabad akarat miatt csak is fegyverrel lehet téríteni.

De az M.O. büntetendő s ez alapján kilehet hívni a rendőrséget ha valaki fegyverrel térít.

2011. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!