Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan fiatal minek megy el...

Olyan fiatal minek megy el szavazni, akinek véleménye nincs, csak a szülő azt mondta, hogy X-re kell szavazni?

Figyelt kérdés
Én sem irkálok fizikai vitafórumokra, ha nem értek hozzá - akkor sem, ha apukám fizikus.
2011. szept. 23. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hallgat a szülőre, az az ő hibája. 18 éves kor a szavazási korhatár, ilyen korban az állam már úgy gondolja, hogy a fiatal döntésképes ilyen korban. Ha mégsem maga dönt a fiatal, hanem megengedi a szülőnek, hogy döntsön helyette, csakis magát okolhatja érte.
2011. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért megy, mert nem akarja, hogy anyu-apu két hónapon keresztül folyton előhozakodjon vele, hogy "de miért nem mentél el erre és erre szavazni?"


Én tudom, nálunk ez volt tavaly... -.-'

2011. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Azért megy el, mert tökéletesen megbízik a szülőben, és tudja, hogy nem akar neki rosszat, ellenben sokkal jobban ért hozzá. Ugyanis ha a faterom fizikus, akkor a fizika háziban tőle kérek segítséget, és nem én kezdem el kitalálni a marhaságokat:P
2011. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért én fizika házit nem hasonlítanám össze a politikával...elsőnél azért vannak törvények, amik általánosan elismertek, és be kell őket seggelni, politikába nincs ilyen. Én azt mondom, hogy aki 18 éves és pont szavazni megy, annak illendő hogy legyen valami körvonalazódott értékrendje/véleménye - ha nem, akkor ahogy írták, vessen magára.
2011. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tud dönteni, de mégis elmegy muszájból, az ikszelje be az összes karikát, és akkor érvénytelen, de anyuék nem témáznak rajta.

Persze jobb lenne, ha mindenki felelősen tudna dönteni, de hát ez sajnos illuzio.

2011. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:04


Nem házit írtam. :))

2011. szept. 23. 22:14
 7/10 A kérdező kommentje:

"ha a faterom fizikus, akkor a fizika háziban tőle kérek segítséget, és nem én kezdem el kitalálni a marhaságokat:P"


Ebben viszont van igazság. :DD

Meggyőzhető vagyok, csak értelmesen.

2011. szept. 23. 22:15
 8/10 Tetszik a ***** válasza:
100%
Mivel csak korhoz kötik a szavazati jogot, ezért még sokáig lesznek ilyen emberek.
2011. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
XD istenem kérdező... szerintem a fiatalok 80%-a nem arra szavaz akire mondja a papa meg a mama én sem más a véleményem kész. Nehogy már te szabd meg, hogy hány éves kortól lehet véleményem XD
2011. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem szabtam meg semmit, legyél már normális. 80%-ot sem írtam...
2011. szept. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!