Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosokat tényleg érdekli...

Dávid kérdése:

A Jobbikosokat tényleg érdekli a palesztinok sorsa, vagy csak ez egy jó lehetőség a zsidózásra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a ruandai/darfuri néger áldozatok ügye is ennyire megérinti őket?

Vagy az igaztalanul, otthonukból kiűzött albánoké Milosevic idején?

(amúgy szerintem sem normális, amit az izraeliek tesznek, sőt: emberiség elleni bűntett, de ez aligha a magyarországi zsidók miatt történik)


2010. ápr. 1. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A médiában prioritást élvez az Izraeli-Palesztin konfliktus, míg más hasonló mostanság nincs is. Máshol is ugyan így gondolják az emberek, és elítélik.

Leírtam sokszok, de a kedvedért újra:

NAGYON KEVÉS EMBER VAN AKI A ZSIDÓT, MINT FAJT utálja.

Kérlek fogadd be ezt az információt.

2010. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

senki sem a magyar zsidókat zsidózza le itthon. én nem szoktam "zsidózni", (bár néha olyan visszajelzéseket kapok, hogy a zsidó szót is bűnös dolog kiejteni), itthon a politikusokat és a gazdagokat és néhány idióta zsidó szervezetet zsidózzák le.


senkinek nincs baja a zsidó kisebbséggel.

2010. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mért téged hidegen hagy hogy gyakorlatilag irtják őket a saját földjükön?
2010. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor értitek már meg,hogy a jobbikosoknak(nekem is)az átlag zsidókkal nincs bajunk csak a cionistákkal.Azzal a legfelső elittel akik a Izraelt és a zsidóságot mindennél többre tartja és a többi népet csak szolgának tekinti,és mohón nyulja le mind anyagilag,mind erkölcsileg.
2010. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha én kritizálom a Magyar kormányt, akkor az nem azt jelenti, h utálom a Magyar népet, ha pedig az Izraeli kormány intézkedéseit kritizálom, az nem azt jelenti, h utálom a Zsidókat.Remélem érthető, hogy mi a különbség.
2010. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

00:19: Mert téged érdekel?

Messze vannak, akad hétköznapibb problémám is. Egyik kutya másik eb.

2010. ápr. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a Palesztínok uralnák a fél világot és gyilkolnák a zsidókat évtízedek óta, akkor én a Palesztínokat utálnám.
2010. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajom a zsidókkal,egyszerűen csak nem értek vele egyet, ahogy a palesztinokkal bánnak.A palesztinok nagyrésze már kb.60 éve menekülttáborokba van kényszerítve!
2010. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az miért nem zavar senkit, hogy az összes arab-izraeli háborút az arabok kezdték? Ja, hogy aztán Izrael megvédte magát és minden alkalommal nagyon elverte őket? Hát, ez már az arabok pechje.


És az miért nem zavar senkit, hogy palesztin területekről folyamatosan rakétákkal lövik az izraeli településeket? Az öngyilkos palesztin merénylők sem számítanak, akik buszokon, piacokon robbantják fel magukat ártatlanokat legyilkolva a dzsihád nevében? Na igen, Izrael visszavág ezekért. Jól teszi.

2010. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16:02: Miért nem lehet megérteni, hogy ezekkel törődjenek az ott élők. Van elég gondunk, nem hogy még a palesztinokkal vagy a zsidókkal törődjünk.
2010. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!