Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalnak miért az az...

A baloldalnak miért az az egyetlen érve a "jobboldal ikonjai" ellen, hogy antiszemiták voltak egy olyan korban, ahol Walt Disney és Henry Ford és sokan mások is azok voltak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Eléggé biztos vagyok benne, hogy ezer másik érvet is felhoznak, csak azt nem hallod meg, mert ugye arra már nem lenne ellenérved. :-)
2016. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ugye te sem gondolod komolyan, hogy ikon lehet egy antiszemita?

Mondjuk a jobboldaliaktól minden kitelik.

2016. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Van egy meggyőződésed és azt nem fogod megváltoztatni. Ez tiszta sor. Imádott vezéred kétharmaddal irányítja az országot, nincs okod panaszkodni gyakorin.
2016. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És azért, mert akkor ez volt az irányvonal, akkor már rendben is van?

Szerintem az embernek minden körülmények között embernek kell maradnia.

2016. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy rendben van. Sőt pont ez az, hogy senki nem mondta, és szobrot sem azért állítanak, mert antiszemiták voltak.


Kicsit olyan ez az egész, amikor az elborult szélsőjobbosok a talmud válogatást adják elő, a zsidó romlottság bizonyítékaként.

Csak ugye van egy különbség, hogy a baloldalon magukat az értelmiségének gondoló réteg forgat ki így mindent.

2016. febr. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!