Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek hány százaléka jár istentiszteletre vasárnap?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a negyede.
2016. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes kérdés:D Ha megengeded továbbfejelem a labdát. Az Istentiszteletre járók esetében mekkora az átlagéletkor? A gyerekek mekkora része jár csak azért, mert hittanórára is járatják a szülei, ahol be kell mutatni egy pecsétet ami bizonyítja, hogy részt vett a misén. Az elsőáldozás után hányan hagyták abba a hittant? Bérmálkozás után hányan járnak még templomba? Konfirmálás után hányan járnak még templomba? stb.

Szerintem az emberek 20%-a járhat templomba, nagyságrendekkel több a 60 feletti résztvevő mint az annál fiatalabb. A templomba járók nagy része már csak 10 éve is ott volt és többen hagyják abba (akár halál miatt is) mint ahányan elkezdenek járni.

Ez csak tapasztalati alap, nem komoly statisztika. Csak leírtam amit láttam.

2016. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erről nincs statisztika. Személyes tapasztalatok lehetnek,amelyek abszolút szubjektívek, megbízhatatlanok. A fentebb írt százalék is hasra ütéssel keletkeztek. Már megint okosnak és tájékozottnak akarnak látszani többen, pedig így no name semmi hasznuk belőle.
2016. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek Istenben, de templomba már nem járok, mert ott is csak a hazugság és a propaganda megy.
2016. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem közvetítőre Isten és köztem
2016. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a saját ismerősi körödben gondolod végig hányan járnak rájössz, hogy nem túl sokan. :D
2016. febr. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nem járok. Ellenben a helyi képviselők és politikai emberek mind tolongnak vasárnap. A pap meg Fideszes szóval én nem teszem be a lábam oda addig még politikáról szól a téma.
2016. febr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!