Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap másnak is átkapcsolt...

Tegnap másnak is átkapcsolt magától a tv Orbán Viktor beszédére?

Figyelt kérdés
Tegnap szokásosan néztük az esti műsorokat és 22:30-kor fogta magát a tévé és magától átkapcsolt az M1-re, ahol éppen Orbán Viktor kezdte meg beszédét, melyben a pártot fényezte és azt ecsetelgette, hogy Magyarországon milyen jó az élet. Egyébként UPC-sek vagyunk. Ez vajon csak véletlen volt, vagy esetleg központilag minden UPC felhasználót "megajándékoztak" ezzel az enyhén szólva hazugságokra alapozott agymosással?

2016. febr. 29. 14:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha tv-t nézek ,mindenhol Orbán Viktor beszéde megy, ha netezek mindenhol Orbán Viktor beszéde megy online ,illetve O.Vktor beszéde van kiírva (Google felirat helyett is) ,ha végig megyek az utcán ,a szomszédaim Orbán Viktorok és köszönés helyett a beszédet mondják ,ha telefonálok Orbán az és a beszédét telefonálja, ha épp zenét hallgatok akkor is Orbánt kell hallgatnom ritmusra!


VALAKI SEGÍTSEN!

2016. márc. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt szintén elfelejtettem, hogy amíg Orbán rá nem akarta hagyni az amúgy üzemképtelen TV-n a dumáját, a qrcsány fletó majdnem kimászott belőle, és egy sodrófával kellett a TV-ben maradásra bírnom! :D
2016. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igen nalunk is!!! En is UPC-s vagyok es nalam is atkapcsolt automatikusan!! Azt hittem csak nalunk van igy! Sot! Iden januartol a KOMANYINFO- ra is mindig magatol odakapcsol mindig!
2016. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
57%

Nekem csak a szokasos: "A szolgaltatas jelenleg nem elerheto, az aktivaciohoz kerjuk irja ala a kormany nepszavazasi alairasgyujto ivet"

hibauzenet jelent meg.

2016. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!