Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Önmagában nem undorító az...

Önmagában nem undorító az amit a magyar miniszterelnök csinál?

Figyelt kérdés
Felvesszük azt a sok pénzt az Uniótól (azt hiszem, hogy 2. vagy 3. legnagyobb haszonélvezője Magyarország az EU-s támogatásoknak), de amikor valami xar történik, akkor úgy teszünk, mintha itt sem lennénk és nem vállaljuk közösen a felelősséget..

2016. febr. 27. 18:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
Miért a Gyurcsány jobbat csinált? Orbán legalább nem engedi be a barbár arabokat. Ez van, ezt kell szeretni...
2016. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
De igen, kimondottan undorító. Persze csak emberi szemmel, politikus nézőpontból ez teljesen normális.
2016. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
22%

A migrációban nincs semmiféle felelősségünk.

Az az agyoncivilizált EU simán megtehetné, hogy kitoloncolja őket és nem enged be senkit.De, mégsem teszi.


Ha nem, hát nem.

Fulladjanak csak bele, akkor a migránsokba.

2016. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudok pontosan idézni, de nagyon idevágó.

Azt hiszem a finn pénzügyminiszter egyik tanácsadója posztolta ki magánvéleményét arról, hogy Orbán Viktor aláírta a kvótát, majd másnap lényegében szavazást indított ellene. A poszt valahogy így szólt:


"Most mi is kezdeményezzünk egy népszavazást az országunkban?

"Egyetért ön azzal, hogy Finnország és mások évi 22 milliárd eurót adnak Magyarországnak strukturális és egyéb fejlesztésekre?"


Szóval jahh, szerintem sincs helyén az ahogyan a miniszterelnökünk markát tartja a pénzért, de szitkozódik mikor viszonozni kellene valamivel. Én sem csinálom azt, hogy felveszem a támogatásokat, de nem adózom.

2016. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek, undorító.


Hitler ugyanezt csinálta: konkordátumot kötött a Vatikánnal, majd még aznap megszegte.


A fidesz-jobbik bagázs a lehető legcinikusabb és szemforgatóbb tanítványa történelmi elődeiknek.


Mi választottuk meg őket, ez a mi szégyenünk!

2016. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%

"akkor úgy teszünk, mintha itt sem lennénk és nem vállaljuk közösen a felelősséget.."


Vázold, hogy mennyiben vagyunk felelősek:


1. A közel - keleti helyzetért.

2. A merkeli willkomenskultur agymenését illetően.

2016. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

Miért vállaljunk felelősséget azért Mert Merkel, állítólagos európai értékekre, meg a kereszténységre való hivatkozással muzulmánok millióit engedi ránk, úgy hogy azok mint a sáskák mindent letaposnak ami az útjukba kerül.


A keresztény értékek nem mondanak semmit arról, hogy fogadd be az éhezőt a házadba, aztán pedig mosolyogva tűrd el hogy kidobjon onnan.


Az európai értékekről meg annyit, hogy az évszázadokig a világ kirablásában és lakóinak lemészárlásában jeleskedő nyugati értékrend alapján már az égei-tengeren le kellett volna géppuskázni őket.


Szerintem az undorító, hogy azok a franciák, meg azok a németek beszélnek szolidaritásról, akik 2011-ben már az amerikaiak előtt elkezdték lebombázni Líbiát. Kadhafi megmondta, ha én meghalok, akkor a bevándorlók rátok fognak szabadulni. És igaza lett.


A másik szintén undorító dolog, hogy a most a toleranciában meg az emberi jogokban lubickoló eu-s vezetők annak idején olyan vígan megszavazták Irak és Afganisztán földig rombolását, gazdaságának teljes tönkretételét, lakosságának a legyilkolását sőt tevékenyen segédkeztek is benne. És humanitárius katasztrófák egész sorozatát indították el vele.


Érdekes, hogy Aszadnak még a létezéséről sem nagyon tudtak az EU vezetői, egészen addig a pillanatig, amíg ki nem jelentette, hogy a frissen feltárt szír olajmezők kitermelési jogait az oroszoknak meg a kínaiaknak adja el. És Arab Tavasz néven, egy amúgy szekuláris és így-úgy de még prosperáló országot változtattak romhalmazzá. Szerintem meg ez az undorító.


Nézd meg Ross Kemp filmjét arról, amikor elment abba az afrikai koltán bányába. Ahol a munkások mondták, hogy a szó szerint az ő két kezükkel kikapart nyersanyagot (melyet mellesleg éhbérét termelnek ki, a bányákat hadurak birtokolják, akik a befolyt pénzből a háborúikat finanszírozzák) nyugati cégek használják fel, hogy mobiltelefont, laptopot meg egyéb elektronikus kütyüket gyártsanak.


Szerintem ez az undorító, nem az hogy a Miniszterelnök, függetlenül attól, hogy szeretjük-e avagy sem nem hajlandó egy erőszakos, beilleszkedésre képtelen, tanulatlan embertömeget ráereszteni az országra.


És bár lehet hogy a finn politikusok ilyen liberálisok, de kétlem hogy a finn emberek szeretnék az országuk etnikai és kulturális térképét újrarajzolni.


"Oi maamme, Suomi, synnyinmaa,

soi, sana kultainen!"


Elég hülyén hangzana arabul.

2016. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Rendkívül tudatlan vagy kérdező. Az Eu tagságot népszavazással támogatta az ország. A migránsok meg senkinek nem hiányoznak csak a te fajtádnak az meg elenyésző %. Így a kettőt nem lehet összehasonlítani. Bárhogy is szeretnéd.
2016. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%

De az még undorítóbb amit a bárgyú főnökeitek csinálnak, hogy mindenféle jött-mentet beengednek, ti meg tapsikoltok, hörögtök a magyarok ellen!


Aztán meg kifőzitek a remek kvótás elmebajt ami azt jelenti lényegében, hogy szétszórni a sok diplonyost olyan tagországokba is ahol nem kérnek belőlük, a migrácsoknak meg nem is azok az eredeti céljuk ahová mennének, tehát azoknak is akaratuk ellenére. :)

2016. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%

A 7-essel egyetértek, de úgy általánosságban kérdezem mindenkitől:

Akkor amit kapunk támogatást az EU-tól azért nem tartozunk semmiféle viszonzással?


Hülye példa, de mikor egy-két barátom csinált valami hülyeséget, akkor is segítettem rajtuk, és csak azt hagytam a sz*rban aki tényleg nem tanult semmit, és nem fogadta meg a tanácsomat.


Szerintem mi még ennek az első fázisában vagyunk csak.

2016. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!