Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes lenne elkezdeni...

Érdemes lenne elkezdeni politizálni?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas nagy űr a politikai életünkben, amit be lehetne tölteni, ugyanis a többségnek egyik párt sem tetszik.
2016. márc. 1. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már itt vagy a gyakorikérdéseken, akkor nem te fogod ezt az űrt betölteni.
2016. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem.

Ha egy jelenlegi nagyobb pártba lépsz be, viheted valamire ( vagy mást nem jutnak morzsák ).

Ellenben ha tisztességes vagy és emiatt új pártot akarnál alapítani, akkor nem. Az emberek 2/3-a nem szavazna egy új, kicsi pártra, mert szerintük felesleges ( ilyenkor magyarázhatod, hogy egységben az erő, stb, felesleges. Pont emiatt nem szavaznak rengetegen ).

2016. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis haszonleső-kapzsi-semmirekellők miatt sikkasztódnak el a milliárdok. Hányok a fajtádtól.
2016. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3# ez nekem szólt? ( 2# vagyok )

Én poltikus akarok lenni. Tisztességes vagyok, pont emiatt akarok az lenni. Nincs senki aki az emberek érdekét nézn3. Pártot akarok alapítani, az alapjai már megvannak. Csak néhány ember kell. Befejezem a gimit, utána elmegyek egyetemre ( jogi vagy közgazdász képzés ). Esetleg néhány évet rászánok a világ bejárására vagy a jövőm megalapozására ( külföldi munka vagy óceánjáró hajó ).

Utána hazajövök és elkezdem a pártot. Vagy bejön vagy nem. Mindenesetre én leszek a 21. század első tisztességes magyar politikusa.

2016. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Álmodban. Ha korpa közé keveredsz megesznek a disznók. Ne légy ennyire naiv, volatk már becsületes politikusaink nem sokáig bírták. Vagy olyan helyzetbe hoznak, hogy ne legyen döntő szereped, vagy egyszerűen kilöknek maguk közül. Nem tudsz mit tenni a farizeusok többen vannak. Szurkolnék neked, de el fogsz bukni.
2016. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# ha mindenki így gondolja, nem is lesz soha tisztesség Magyarországon.

A jelenlegi rendszer olyan mint egy dominóból kirakott minta. Szép és tökéletes, egészen addig, amíg az egyiket meg nem lökik.

Például: Habony Árpád után kutakodtak. Ekkor vették észre a képeket nála. Így a múzeum és az igazgatója is gyanúba keveredett. Akiket milyen elven nevezett ki, kicsoda?

És így szépen dőlnek egymás után a korrupt dominók.

Illetve dőlnének, de egy ujj mindig bekerül néhány dominó előlése után a résbe, nem dől több el, sőt a régiek is vissza állnak. Ez a korrupt NAV-ügyészség-bíróság ( köztük a Kúria )-rendőrség kombó.


Minden esetre próba szerencse, ha sikeres leszek, szobrot fognak rólam állítani ( na, nem én magamról, nem vagyok én Sztálin. Majd a halálom után, köszönetből a jövő generációi ). Ha meg elbukom... elmondhatom, hogy itt az emberek nem akarnak változást. Mert egy ember csak akkor bukik el, ha nem támogatják. És egy embert akkor nem támogatnak, ha nem értenek vele egyet vagy meg vannak elégedve a jelenlegi helyzettel ( a kettő lehet ugyanaz )...

2016. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!