Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem menthetetlen...

Csak szerintem menthetetlen Magyarország?

Figyelt kérdés

A társadalom folyamatosan öregszik, az a kevés fiatal pedig, ami még van, az is sebesen pucol el innen érthető okokból.

Na már most, ennek mi lesz a vége? Szerintem logikusan nem sok jó.


2016. márc. 1. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A társadalom nem csak öregszik, a társadalom nagy része rosszindulatú és irigy. Nincs összefogás, megosztottság van és bizonytalanság.
2016. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


Na igen, ezeket részleteiben így nem írtam le, de utaltam rá az "érthető okokból" résznél.

2016. márc. 1. 21:02
 3/10 adar válasza:
Teljesen menthetetlen.
2016. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem csak társadalmilag menthetetlen az országunk, hanem mostmár GAZDASÁGILAG IS azzá válik!!!

Ma megszavazták, hogy TÖRVÉNYESEN ELLOPHASSÁK A PÉNZÜNKET!!!


[link]


Itt egy rövid cikk, amit külön kiemelek!


"Az elfogadott törvénymódosítás Péterfalvi Attila, a Nemzeti Adatvédelmi Hivatal vezetője szerint „sérti az Alaptörvényt, ellentmond az alkotmánybírósági, bírósági és hatósági gyakorlatnak, súlyos alkotmányossági aggályokat vet fel, sérti az igazságszolgáltatás függetlenségének követelményét”."


Hoppá, hoppá!!!

2016. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menthetetlen.
2016. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Valóban menthetetlen. Úgyhogy itt az ideje, hogy a paraziták elhagyják a gazdatestet!
2016. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tothp ***** válasza:
Úgy látom, aki azt mondta: igen, az csak 38%-ban tűnt helyesnek. Van még esély, ha a maradék 68% képes és akar is cselekedni, összefogni. Nem lesz könnyű. elég sok az ellendrukker. és egymásra acsarkodásban sajnos egyre jobbak vagyunk.
2016. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nemzeti_Harcos ***** válasza:
Az igaz nacionalista eszmék menthetik csak ki ezt az országot a gödörből!
2016. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Van még esély, ha a maradék 68% képes és akar is cselekedni, összefogni"


Na az hiányzik még, 68 % összefog aztán beül megint valami idióta 2/3-dal a parlamentbe, hajajj... :D

2016. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kapzsi, tolvaj politikusok, politika közeli élősdik által teljesen kifosztott ország, egy utolsókat rúgó fejőstehén, amiből orbán és sleppje próbálja még a maradék csepp tejet kitaposni.Ép elméjű ember menekül.Oktatás, eü végleg tönkretéve! az aktív korúak nagy részének egyetlen "jó" kilátása a jövőre nézve a közmunka...

Orbán olyan módon töcsrevágta ezt az országot, hogy ember legyen a talpán, aki még ebben az évezredben rendbe hozza.Persze ezt ne az MSZP, meg jobbik féle agyrémektől várjuk!Mert ha netán azok kerülnének porondra, akkor máris kezdhetjük elásni magunkat.

2016. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!