Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KÉSZ VÉGE! ELPÁRTOLOK A...

KÉSZ VÉGE! ELPÁRTOLOK A FIDESZTŐL! Szerintetek megnyerik a következő választásokat?

Figyelt kérdés

Amik kicsapták nálam a biztosítékot:


-Oktatás megreformálására semmi hajlandóság a tüntetések ellenére sem. A sok nemzetközi felmérés (PISA stb) mutatja, mennyire le vagyunk maradva. NEM megoldás a diákok agyonterhelése, teljes tanterv módosítás, gyakorlatorientált oktatás kéne.

-MNB, Posta alapítványainak a pénzozgását letitkosították. EZ MI?

-Farkas Flórián milliárdokat lop el, szinte egyértelmű, hogy nincs érettségije és védi tovább Orbán őt..

-Elmaradt egészségügyi béremelések, reformok. Az egész egészségügy és kórházak balkáni állapotban vannal. Most már nem lehet az MSZP 8 évére fogni, hogy semmi nem történt ez ügyben, még egy új kórház sem épült, lassan 6 éve kormányoznak.


Idáig sem voltam odáig a pártért, de nem láttam jobb alternatívát. Baloldal? Melyik párt? Jobbik? Kilépünk az unióból? Felszámolunk minden multit? Hova vezet? LMP? Bezárjuk még paks 1-et is? Teljesen el vagyok keseredve, nem látok semmi kiutat, hogy ebből az országból valaha is normális ország lesz. Külföldön gondolkozok MÁR ÉN IS, pedig itt is jól keresek!! Nyuggerek maradnak, ők döntenek mindenről... Csak nem lesz ki megtermelje a nyugdíjukat.. :)



2016. márc. 2. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

1) Már a manyup kapcsán ki kellett volna ábrándulnod. 3 millió ember megzsarolása, döntési kényszer nem TÖRVÉNYEK hanem SZÓBELI ígérgetések alapján, nyíltan hazug és semmibe vevõ retorika ("megvédés", ugye).

2) Bárki másra szavazol, akár ecc-pecc alapján is eldöntve. Ha mindenki így tesz, két következménye lesz: a fidesz repül a történelem szemétdombjára (ami eleve király) + sok ellenkezõ vélemény alapján születnének a döntések, mindenkinek végig kellene gondolni mit miért, és nem egy ember agymenései határoznák meg az ország sorsát. Ha esetleg nem tudnak megegyezni, az se tragédia: felbomlik a parlament, új választás jön. De addig is a hatalmi vákumban jön pár életképes alternatíva.

2016. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Ne feledjük azért az érdemeket sem! Épült kisvasút meg stadion... :D
2016. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

szerintem is szánalmas ami az országban megy.

jöhetek a klasszikus stadion példával is. pár ezres városokba szintén pár ezer fős stadionokat építenek. de arra nincs pénz, hogy a kórházakban a minimumot biztosítani tudják a betegeknek.

másik dolog,hogy havonta milliókat visznek haza akik közel ülnek a tűzhöz. az átlag ember meg 70-80 ezret visz haza.. ez így nincsen rendjén.

nem azt mondom,hogy mindenki legyen egyenlő. de ennyire durván szélsőségeket nem kéne hagyni. mert nem hiszem, hogy az aki egész hónapban a belét is kidolgozza, az 70 ezret érdemel. ahogy aki egész hónapban bent alszik a parlamentben, az milliókat érdemel.

az oktatás meg tényleg nagyon el van cseszve. le vagyunk maradva nagyon. erőltetik a lexikális tudást pl. de ma már ahol a mobilodból másodpercek alatt ki tudod ezeket olvasni, nincsen értelme ezeknek. inkább gyakorlatiasabb oktatás kéne. és tényleg megtanítani gondolkodni a gyerekeket.


amúgy biztosan a fidesz fog nyerni. ha még a választásig kiderülne valami kis stikli, ami miatt elpártolnának az emberek tőlük, akkor meg az mszp..

de szerintem 1.fidesz 2. jobbik.

amúgy meg a választási csalásokat sokan nem ismerik el. pedig tényleg létező jelenség, leginkább a c-típusukat lehet megvesztegetni ilyen téren.

2016. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

3# vagyok. azt kihagytam, hogy amúgy nincs gondom a stadionokkal,hogyha mondjuk egy megyeszékhelyen építik.(bár lehetne fontosabb is helyette)

de pár ezer fős falukban enyhén szólva nevetséges.

2016. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Eddig valami hibernált állapotban voltál ebben a Diktatúrában?
2016. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Amennyi balf asz él ebben az országban simán megnyerik.Vagy ha nem ők, akkor MSZP.Mert a sok szerencsétlen tulok mást nem ismer.Ami új, attól fosnak!! Inkább választják a régi szart.

Szerintem LMP.De hát én fiatal vagyok és tudok olvasni, nem voltam lusta tájékozódni az újabb pártok programjairól.LMP több kulcsos adót tervez és adómentes minimálbért.Nem valószínű, hogy csak igérgetnek.Nem egy nyüzsgő, buzgómócsing pártnak tűnik, akik holmi kamu igéretekkel akarják meggyőzni a jó népet.Keveset beszélnek, de amit mondanak, az jó, józan, humánus és megvalósítható elképzelés!

2016. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Puzsér az LMP-re azt mondta, hogy a legkisebb rossz, tehát az sem tökéletes, de tényleg lehet, hogy az az egyetlen értelmes alternatíva. Egyébként az, hogy a minimálbér adómentes legyen lehet csak ígérgetés, rengeteg pénztől esne el a költségvetés. Most 1%-al csökkentették a SZJA-t és még az is súlyos milliárdos kiesést jelent. De ha tényleg meg mernék lépni akkor respekt.


Egyébként vicces videókat lehetne összevágni abból, ahogy Orbán még az MSZP kormányzása alatt felszólal a jegybankelnök fizetése miatt, vagy amikor az mszp a kettős állampolgárság megadásáért benyújtott népszavazást ugyan úgy akadályozta, mint most a fidesz.

2016. márc. 2. 17:33
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
A 2.-nak igaza van. Meg aztán a a milliós fizetéseket is kiharcolták. Csak amit elmondtak , posta vezér, Matolcsy!!!. Havi ÖT millió a fizu. Azért ez is felemelkedés. Persze lehetne sorolni többet is , mert nagyon sok hasonló " fejlődés " van az országba.
2016. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
LMP csak a budapesti 5. ker-ben érdekelt. Vajon miért?
2016. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%

"KÉSZ VÉGE! ELPÁRTOLOK A FIDESZTŐL! "


Akkor már csak 1 999 999 szavazat kell a legyőzéséhez.

2016. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!