Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KÉSZ VÉGE! ELPÁRTOLOK A...

KÉSZ VÉGE! ELPÁRTOLOK A FIDESZTŐL! Szerintetek megnyerik a következő választásokat?

Figyelt kérdés

Amik kicsapták nálam a biztosítékot:


-Oktatás megreformálására semmi hajlandóság a tüntetések ellenére sem. A sok nemzetközi felmérés (PISA stb) mutatja, mennyire le vagyunk maradva. NEM megoldás a diákok agyonterhelése, teljes tanterv módosítás, gyakorlatorientált oktatás kéne.

-MNB, Posta alapítványainak a pénzozgását letitkosították. EZ MI?

-Farkas Flórián milliárdokat lop el, szinte egyértelmű, hogy nincs érettségije és védi tovább Orbán őt..

-Elmaradt egészségügyi béremelések, reformok. Az egész egészségügy és kórházak balkáni állapotban vannal. Most már nem lehet az MSZP 8 évére fogni, hogy semmi nem történt ez ügyben, még egy új kórház sem épült, lassan 6 éve kormányoznak.


Idáig sem voltam odáig a pártért, de nem láttam jobb alternatívát. Baloldal? Melyik párt? Jobbik? Kilépünk az unióból? Felszámolunk minden multit? Hova vezet? LMP? Bezárjuk még paks 1-et is? Teljesen el vagyok keseredve, nem látok semmi kiutat, hogy ebből az országból valaha is normális ország lesz. Külföldön gondolkozok MÁR ÉN IS, pedig itt is jól keresek!! Nyuggerek maradnak, ők döntenek mindenről... Csak nem lesz ki megtermelje a nyugdíjukat.. :)



2016. márc. 2. 16:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A videót nem nyitja meg, de ha beírod a google-be "Várnak a magyar orvosok a nettó 300 ezres fizetésre" akkor első találat, és beadja.
2016. márc. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!