Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem furcsa vagy szokatl...

Csak nekem furcsa vagy szokatlan hogy most a FIDESZ a privát kocsikra is igényt tarthat?

Figyelt kérdés
Besorozhatják és aztán akkor viszik be amikor azt úgy akarják. Én még emlékszem amikor régen a DIKTATÚRÁBA ? be volt sorozva a bicikli is. Ez fog jönni vagy már el is jött?

2016. márc. 2. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Kár volt elkezdened károgni a diktatúráról, mivel ez már korábban is volt. A szüleim vállalkozása a '90 - es években (a Horn kormány idején) kapott egy papírt a Honvédségtől, hogy összeírják a cégünk és családunk járműveit.
2016. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs pénz a Honvédségnek, Rendőrségnek kocsik vásárlására.
2016. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez azért így nem pontos. Nem akkor fogják ezt csinálni, mikor akarják, hanem mikor szükségállapot jön elő.

Ez ezelőtt sem volt másképp, külföldön pedig szintúgy elfogadott, csak azért nem írják elő tételesen, mert alapvetően rendelkeznek a kellő mennyiséggel.


Most arról lehet vitatkozni mit értünk szükségállapot alatt, és ki mondja meg hogy mi minősül annak, de önmagában vizsgálva a dolgot, nincs kifogásom ellene, pedig nem vagyok fideszes.

2016. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Habony árpi rájött hogy túl drága a luxusterepjáróját fél évente cserélni így kitaláltak egy költséghatékonyabb megoldást.
2016. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel én ezt most hallottam , nekem ezért sőokatlan. Te meg ha otthon szoktál KÁROGNI az ídesanyáddal .
2016. márc. 3. 09:42
 6/7 A kérdező kommentje:
* -meg ha.
2016. márc. 3. 09:45
 7/7 veterán vas ***** válasza:

El kell adni az autót, és eldorbézolni az árát.

Akkor aztán nincs mit elvenni!


/ha diktatúra lenne, ezt tenné egy igazi rebellis/ ;)

2016. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!