Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa az, hogy mostanában...

Nem furcsa az, hogy mostanában senki sem beszél a 2006 augusztus 20-i eseményekről?

Figyelt kérdés

Ugyan nem vagyok fideszes,de mégiscsak furcsának találom,hogy sosincs megemlítve legalább a Fidesz által annyira gyakran használt baloldal-lejáratás apropójaként a 2006.augusztus 20-án kitört katasztrófa.

Egy olyan természeti katasztrófa,ami féltucat ember halálát és ki tudja,hányezer ember súlyos sérülését,bénulását,kerekesszékbe kerülését okozta,miért nem hoznak szóba?Miért tabu?

Erről igenis minden szinten beszélni kell (én is ott voltam)!

Külön dokumentumfilmeket kellene készíteni.

Ráadásként nemzetközileg sem kapott nagy visszhangot?Miért? Most meg azt is bemondják,ha 3-al több ember van a Vörösmarty téren,és "állítólag" szilveszterkor "pánik" van.

2006.augusztus 20. a magyar nemzet gyásznapja,a szememben Trianonnal és a voronyezsi vereséggel hasonlatos.Én nem ünnepelném azt a napot,hanem hivatalos gyásznappá nevezném ki,országszerte megemlékezések,és a sérültek valamint halottak nevének ismertetésével országos megemlékezést is tartatnék,és erre a napra minden közintézménynek kötelező lenne a fekete zászlót felhúznia.



2014. jan. 3. 20:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy felzaklatott a dolog, de ez egy kicsit túlzás.
2014. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Dehogy túlzás.Minden épelméjű magyarnak kötelessége volna harcolni azért,amit leírtam.
2014. jan. 3. 20:47
 3/47 anonim ***** válasza:
88%

"sosincs megemlítve legalább a Fidesz által annyira gyakran használt baloldal-lejáratás apropójaként a 2006.augusztus 20-án kitört katasztrófa. "


2013 március 14-e után szerintem a Fidesz ne csináljon politikai ügyet egyetlen természeti katasztrófából sem...

2014. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%
Egy-két hetente azért előszedik, főleg a Hír TV-n!
2014. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
91%

Miért hiszi mindenki azt, hogy valamit "hangoztatni kell", hogy az emberek tudjanak valamit???


Mindenki tudja sajnos mi volt akkor, de ezek szerint nem érdekli az embereket. 1000* kiírhatod, akkor is mindenki azt írja, hogy "persze tudjuk, hogy volt ilyen, nem mondasz újat!"



Ez éppen olyan, mint a kurucosok, hogy azt állítják leírják az igazságot. Senki nem olvassa az írásukat, csak aki jártas az oldalon. És csak az figyel fel a hírükre, akit érdekel és hisz bennük. Tehát ha 10000000 hírt ír ki minden nap ugyanaz a marék ember olvasgatja és kommentel aki azelőtt is tette, a többit meg hidegen hagyja.

2014. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
63%
Ha jobban átgondolod a dolgot, akkor rájössz, hogy Orbánnak legalább akkora felelőssége volt a történtekben, mint Gyurcsánynak. Emlékezz, ő hangoztatta, hogy menjen a nép az utcára, és hogy az élükön fog állni! Ehelyett hagyta, hogy kimenjenek tüntetni és a rendőrök szétverjék/lőjék őket, miközben nem volt sehol, max a felcsúti villájából nézte az eseményeket. Szóval ennyit ér ennek az embernek a szava...
2014. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
54%

Bizony Viktorka mondta az embereknek, hogy menjenek ki az utcára, és folyton burkoltan arról beszélt, hogy a kormány legitim. Az embereknek le kell váltani.

Kivitte az a sok embert az utcára, majd hagyta, hogy szétverjék őket!

2014. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
78%
Előző kettőnek: nem akarok okoskodni, de amiről ti beszéltek az augusztus 20-nál pont 1-2 hónappal később történt. Igaz, az MTV ostroma és az október 23-i "ünneplés" mögötti álszent fideszes lázítás és sunyi lelépés is megér néhány misét.
2014. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
92%

Mert az emberek túllépnek,hisz mi lenne ha mindenki azért sírna. Kis millió ember sírhatna a vörös iszap katasztrófa miatt is még sem teszik.

Baromira eltúlzod a dolgot.

2014. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon eltúlzod.

Kevesebb mint 10 ember meghalt,pár tucat pedig súlyos sérüléseket szenvedett..

Hetenete ugyanennyi ember hal meg az utakon.

2014. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!