Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha meglátnád Orbán Viktort...

Ha meglátnád Orbán Viktort vagy Gyurcsány Ferencet az utcán, akkor mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Köszönnél nekik? Hogyan? Mit mondanál utána? Esetleg szembesítenéd, hogy mennyire nem értsz vele egyet? Vagy próbálnál kedveskedni, és jó színben feltüntetni magad?
2016. márc. 4. 21:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*neki. Hiszen nem együtt gondoltam, hanem ugye ha vagy az egyikkel, vagy a másikkal találkoznál.
2016. márc. 4. 21:53
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Földre borulnák előttük és azt mondanám: "tiszteltetem Őfelségét!"


Mégis mit csinálnék?

:)

2016. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Orbántól megkérdezném miért kell titkosítani a közpénzeket..

Gyurcsányhoz semmi mondanivalóm nem lenne, börtönben a helye.

2016. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam Gyurcsányt évekkel ezelőtt a budai Mammutban. Nem köszöntem neki, nem mondtam semmit, nem szembesítettem semmivel, nem kedveskedtem, stb. Igyekeztem úgy viselkedni,hogy ne lássa rajtam, hogy felismerem. Ma is így tennék.
2016. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mennék tovább.
2016. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem kedveskednék, nem az én stílusom. Azt gondolom, teljesen felesleges közölni velük, mennyire nem kedvelem őket, nyilván tudják, milyen vélemények keringenek róluk. Vitatkozni sem kezdenék, nekem pontosan ugyanannyira mondanának igazat, mint egy sajtótájékoztatón. Hogy egyáltalán köszönnék-e? Nem hiszem, elmennék mellettük. Ha egy liftben találkoznánk, akkor nyilván még annak is köszönnék, akit amúgy legszívesebben agyonlőnék, mert úgy illik, de nem beszélgetnék. Bár, ha jobban belegondolok... fél percet kettesben tölteni a liftben egy olyan politikussal, akit gyűlölök... "jutott eszembe számtalan szebbnél szebb gondolat" :)
2016. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Orbánnak köszönnék.

Gratulálnék neki, és megköszönném amit eddig értem tett.

2016. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én semmit.
2016. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dredd bírót játszanék, csak élesben.
2016. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Orbánt már láttam (nem utcán, hanem egy épületben voltam vele). Nem láttam értelmét hogy odamenjek, nem hiszem hogy mikor naponta X emberrel találkozik, pont az én véleményem izgatja...
2016. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!