Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem jön létre valami új...

Miért nem jön létre valami új párt vagy mozgalom vagy valami?

Figyelt kérdés

Akkora hatalmas lyuk tátong a magyar politikai életben, hogy az valami hihetetlen.

Miért nem csapja le valaki a magas labdát?


2016. márc. 9. 14:25
 1/8 A kérdező kommentje:

Körülbelül csak annyi kéne, hogy energikusak legyenek, migránsellenesek, szociálisan érzékenyek és látsszon rajtuk, hogy komolyan gondolják, hogy csak a becsületes ember a jó ember.

Simán kajálná a nép.

2016. márc. 9. 14:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rajta Kérdező! Itt a lehetőség!


Pont azért nem jön létre semmi, mert mindenki csak addig jut, mint Te: hozzon már létre valaki valamit...valaki csináljon már valamit! Hát nosza!

2016. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinőttünk már a mesékből.
2016. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ki lenne hajlandó velem együtt lépni?

Hozzunk hát létre egy új mozgalmat. Nem vagyok hülye, csak egyesek túl lelkiismeretesnek tartanak, de szerintem ez nem probléma.

Csapjunk oda mindenkinek, aki az utunkba áll!

Lehet írni privátot, akit érdekel a téma. Simán vállalkozom rá.

2016. márc. 9. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne valami új rendszert létre hozni de azt nem csak Magyarországon kellene mert egy fecske nem csinál nyarat
2016. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


Természetesen nem csak Magyarországon lennénk jelen.

Az egész EU jó préda most, hogy ilyen töketlennek bizonyult és elégedetlenek vele a lakosok.

2016. márc. 9. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el, nézd meg, mit csináltak az iskola igazgatóval, aki elkezdte ezt a tanár mozgalmat. Egy vetélytársat kicsinálnak. Ha van családod, van veszteni valód. Ennyi.
2016. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Miért nem csapja le valaki a magas labdát?"

Te miért nem csapod le? Tessék, adott a lehetőség, megvan a jogod, hogy új egyesületet, pártot, alapítványt jegyeztess be, lehetsz te az új mozgalom vezéralakja! Ha ötleted van, meg kell valósítani és jó lesz.

Ja, nem. Ahhoz fel kell állni a TV vagy a számítógép elől, meg különben is: mire hazaérek a melóból, már fáradt vagyok, semmihez sincs kedvem... Á, nem jó ez így. Inkább jöjjön a Központi Politikuselosztó, pottyantson le nekem egy szimpatikus politikust, aki valami jó dumát nyom, majd megnézem a TV-ben, elolvasom és kommentelem a cikkét a Balegyenlítőgellerelégvolt blogon, megosztom Facebookon, lájkolom a Forradalmi Felhívását és nem megyek el szavazni, mer' én ezekre nem szavazok meg én már lábbal szavaztam. És attól biztosan megoldódnak a problémák.

2016. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!