Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok mi a véleményetek...

Liberálisok mi a véleményetek azokról a zsidókról akik nemzeti érzelműek, radikális jobboldaliak? Őket is úgy utáljátok pont mint a magyar hazafiakat?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan zsidó származású embert ismerek aki a Jobbikra fog szavazni, róluk mi a véleményetek?
2010. ápr. 2. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
valószínűleg utálják mint a sz@rt :-(
2010. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van egy ilyen ismerősöm...
2010. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Na, akkor tisztázzunk valamit

Normális liberális nem utál embereket. Néha eldurran az agyam nekem is, főleg ha van hetven "akasszukfelégessükmeg" hozzászólás, de embereket nem utálok. Eszméket nem kedvelek, név szerint a kommunizmust, és a különböző szélsőjobboldai ideológiákat, de ha rájuk szavaz a nép, akkor nem fogok robbantani, hogy azonnal alakuljon egy mérsékelt kormány, és a fenti ideológiák képviselőivel ellentétben én mindig, minden körülmények közt hagyom, hogy kifejtsék a véleményüket a velem nem azonosan gondolkodók.

Szóval a kérdésedre a válasz: nem, nem utálom, miért utálnám, sőt a hazafiakkal sincs bajom, csak szerintem, nagyon sokan vannak köztük, akik nem a nemzetüket szeretik, hanem másokat utálnak.

2010. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Jézus....

Elárulom hogy ez csak nektek fontos hogy ki milyen vallású és hova szavaz. Tudod az én fejemben szabadság van ilyen téren és nem bélyegzem meg őket veletek ellentétben.

2010. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

"főleg ha van hetven "akasszukfelégessükmeg" hozzászólás, de embereket nem utálok."


most is ti támadtok ^^

2010. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem cigányok közt is ugyanúgy lesz aki a jobbikra szavaz. Ők nemzetérzelműek. Szebb Jövőt! :)
2010. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Javaslom a harmadik hozzászóló kerékbetörését!
2010. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Tiltakoznék.
2010. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Elutasítom. :P
2010. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Én meg óvást nyújtok be.
2010. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!