Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen olcsó megoldásaitok...

Milyen olcsó megoldásaitok vannak a határvédelemre migránsokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kerítés, technikai eszközök, fegyver, hirdetés akármi.

2016. márc. 12. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Részemről a keritessel még nem lenne gond, ha nem párosulna gyűlöletkeltéssel.
2016. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Erre vannak elvileg szakemberek, ez az ő dolguk. Mi pedig máshoz értünk, amihez ők nem.
2016. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Én disznózsírral kenném be a kerítést, a tetejükre disznófejeket raknék és olyan harci disznókkal őriztetném a határt mint ami a Hobbitba volt.
2016. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 tetro ***** válasza:
69%
Rémisztő szövegű plakátokkal raknám tele az országot. Magyar nyelvűekkel. Ja várj, az nem olcsó...
2016. márc. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk mint az USA-Mexikói határon. Őrtornyok fejlett kamerás, éjjellátó rendszerekkel, a határőrségnek tűzparanccsal.
2016. márc. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom mi az olcsó, de a kerítés állítólag hatékony. Az ilyen extrémebb időszakokban nyilván növelni kell a járőrözések számát, nem lehet tízméternként kamerát és embereket elhelyezni. Együttműködni a szomszédos országokkal, hgy idejében informálódjunk.


Ezt a részét speciel jól csinálja a kormány, legalábbis nekem sincs jobb ötletem. Ugyanakkor az ehhez kapcsolódó jogi szabályozás (hozzáérsz a kerítéshez, soha többé nem jöhetsz ide) borzalom.

2016. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

Ha semmisnek nyilvànitjàk a devizahitelemet én leszek a legéberebb őrkutya a hatàron:)

Kajàt meg fegyvert adjanak.Pénz nem kell.Viszem a sajàt àlcagúnyàmat még arra se lenne àllami gond.

Ja és azért néha egy kis innivaló+hölgytàrsasàg.Úgy gondolom ez igazàn nem sok nemde?

2016. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Áramot vezetni a kerítésbe, vagy belelőni a tömegbe.
2016. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 tetro ***** válasza:
25%

11.17

nem szeretnél inkább először a saját fejedbe lőni, ha már ennyire kínoz a vágy? :)

2016. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Golyók a tárba tökig, és villanypásztor! Ez egy országhatár, nem a játszótér.
2016. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!