Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz a miniszterelnök...

Mikor lesz a miniszterelnök jelöltek vitája?

Figyelt kérdés
vagy a mostani választásoknál ilyenre nem kerül sor?
2010. ápr. 2. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
remélem igen, már én is várom, sztem jövőhéten biztosan lesz
2010. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha lesz, akkor is csak a két forduló között, de nem tartom esélyesnek. Ha Orbán nagyon nyer, akkor azzal fog érvelni, hogy " minek vitatkozzak olyanokkal, akik összesen nem kaptak annyi szavazatot, mint én?"
2010. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jajj hát Orbán is nehogy leereszkedjen a poornéphez...
2010. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azt mondta orbán legközelebb az első választási forduló után lesz, ha már látni hogy végülis kivel érdemes vitázni ha senkivel se érdemes akor nem is fognak szerintem :)
2010. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nah az első megmérettetés Orbán Úr!


[link]

2010. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor április 11 előtt nem lesz vita?:(
2010. ápr. 2. 19:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: én meg lennék lepve.
2010. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

N Y Í L T L E V É L


Tisztelt Elnök úr!


Magyarország történelme egyik, ha nem a legsúlyosabb válságát éli. Ebben a helyzetben április 11-én nem egy választás, hanem „a választás” vár a magyar társadalomra. Az emberek megérdemlik, hogy megfelelő információk birtokában felelős és átgondolt döntést hozhassanak.


Gondolom, hogy a Fidesz óvatossága a program nyilvánosságra hozatala körül abból a félelemből fakad, hogy azt az MSZP kiforgatja és meghamisítja. Megértem ezt a félelmet, mégsem tudom elfogadni. A Jobbik elnökeként és kormányfőjelöltjeként nélkülözhetetlennek tartom a vitát. Az emberek igényét és a demokratikus normákat mindenkinek tiszteletben kell tartania. A vita tehát nem maradhat el. Ez azonban nem valósulhat meg Fidesz nélkül.


A Jobbik és ezen belül jómagam hajlandó vagyok a miniszterelnök-jelöltek vitájára. Amennyiben az legalább ötpárti találkozó, akkor a Jobbik is ott lesz, de a legszerencsésebb az lenne, ha nem csupán Mesterházy Attila, hanem Ön is ütköztetné érveit velünk. Mondom ezt annak ellenére, hogy a Fidesz képviselője sajnos nem jött el a mai, vitával kapcsolatos kampányfőnöki egyeztetésre.


Az egyik népszerű internetes portál felmérése szerint a legtöbben Orbán-Vona vitát látnának legszívesebben. A kutatások most már egyértelműen igazolják, hogy a Fidesz és a Jobbik a két legerősebb párt ma Magyarországon. Amennyiben elnök úr hajlandó rá, úgy szükségesnek és fontosnak tartanék egy kettőnk közötti nyilvános beszélgetést is, ahol érveinket korrekt, higgadt és szakmai formában tudnánk ütköztetni, segítve ezzel azt, hogy a magyar választópolgárok felelős döntést hozhassanak április 11-én.


Várom mielőbbi válaszát!


Szebb jövőt!

2010. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szirít az idő, mindjárt ápr 11. lesz, de remélem valahogy összehoznak addig egy vitát! Utána, már nem tudom, hogy lenne e értelme.


Kicsit hamarabb kellett volna lépnie Vonának!

2010. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Orbánnak nem érdeke ,mert csak veszíthetne vele.A szavazók?Az meg kit érdekel!
2010. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!