Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz minden időközit...

A fidesz minden időközit elvesztett eddig, szóval szerintetek kinek van esélye hozni 2018-at?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

LMP soha sem fogna össze a baloldallal. Ezért volt az LMP PM szakadás.

Nem csak korábbi balos körzeteket vezetett a Fidesz. Erre példa Tapolca. Én inkább azt látom, hogy annak a pártnak van lehetősége a Fideszt leváltani, aki a legerősebb ellenzéki erő lesz 2018-ban. Nos ez az erő úgy nézz ki a Jobbik lesz. A baloldal hiteltelen vezér és program nélküli, ráadásul kormányzóképessége is kétséges. Ily módon marad a Jobbik aki nyerhet 2018-as az országgyűlési választáson a Fidesszel szemben. Ráadásul elég keményen pofozzák is mostanában Orbánékat. Lásd a fideszes korrupciós botrányokkal és balhékkal foglalkozó N1TV-t. Szinte 3 naponta püfölik őket valamivel.

2016. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A Jobbiknak racionálisan nézve nincs esélye...Gyengék mint a harmat...Egy ideje stagnálnak vagy gyengülnek...Nem beszélve arról, hogy még mindig többen tartanak tőlük, mint, akik nem.
2016. márc. 15. 12:46
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha csak nem csinálnak v mi über nagy hülyeséget akkor 18 is Viktoréké lesz. Plusz rezsi csökkentés és nyugdíj emelés. És igen még mindig nekik van a legnagyobb támogatottságuk.


A másik kettőnek meg azért sír a szája mert esélyük sincs. Persze itt ott van DK, MSZP és Jobbik irányította település v kerület is de országos szinten.

Esélyük sincs.

2016. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A legutóbbi Iránytű és Medián kutatás szerint februárban fordult a helyzet. A Jobbik 13 %-kal került közelebb a Fideszhez. Ennek okát abban látják, hogy a Fideszt a sok bűnügy meg gyengítette, a migránsügy felhajtó ereje kifulladóban. Jelenleg a Jobbik támogatottsága a Medián szerint a korábbi csúcson van.

[link]

Egy hónappal korábbi eredmény alapján pedig a nagy pártok közül a Jobbik élutasítottsága a legkisebb mértékű. Ennek oka, hogy a baloldaliak és a fideszesek még mindig jobban utálják egymást, mint a Jobbikot. Annak ellenére, hogy a politikusok nem így vélekednek. Nem tudom minek kell lehurrogni a másikat, ha neked meg van a saját válaszod? Én felhoztam az érveim.

Baloldal egyetlen esélye a megszokás. Vagyis az a hagyomány, hogy amennyiben a jobboldali Fideszt buktatjuk baloldalra szavazunk. Amennyiben közre játszik majd, hogy a Jobbik tiszta erő, nem kormányzott, nem korrupt párt, akkor a Jobbik nyeri a választást. A szélsőségesezés hatékonysága ma már kifújt. Minden pártnak szélsőséges a másik párt.

2016. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14. Ébredj fel! :) A Jobbik Budapesten esélytelen és a nyugati országrészben sincsenek túl jó esélyei. Igazából enélkül reálisan nézve nem fognak semmit kormányozni. Ld. fidesz bukás 2002. Budapesten múlt... az is :) Nekem konkrétan elegem van a jobboldali kormányzásból. Szavaztam már a Jobbikra, de 2 év múlva már nem fogok pl. és nem én vagyok egyedül ezzel.
2016. márc. 22. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!