Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elkövetkező 10 éven belül...

Az elkövetkező 10 éven belül lehetnek itthon olyan életkörülmények mint Szlovákiában, Ausztriában?

Figyelt kérdés
Például hogy a gyári melós is normálisan megéljen, ne kelljen számolgatnia, autózzon stb.
2016. márc. 13. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Óh, hát persze!

Pont úgy néz ki!

2016. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
10 év alatt megtanulhatsz szlovákul és átköltözhetsz.
2016. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Szlovákia és ausztria xd persze mert az a két ország egy szinten említhető xd imádom az ilyen nyávogó idiótákat, akiknek tippjük nincs semmiről aztán jön hogy rosszabbul élünk mint a románok Meg hogy itt már jobban szétrohadt a rendszer mint a szíreknél xd

[link]


Nem kell már sok, hogy szlovák szinten legyünk, a baj inkább az, hogy Nem egy nagy dicsőség.. de ha szted ott olyan jó, nyugodtan költözz oda..

2016. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2016. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én már most is azon élek itthon.

Nem értem a kérdést.

2016. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Feltételezem a Kérdezővel ellentétben én járok rendszeresen Szlovákiába és közel sincs kolbászból a kerítés. Pozsonynál nyilván van munka jobban és talán a keresetek is jók, mert közel van Ausztriához és az a főváros, de vidéken, kelet felé nagyobb a munkanélküliség, mint nálunk és több a szegény is.
2016. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szlovákia déli része gyakorlatilag atomháború utáni állapotban létezik. Csak egy napra menj ki!
2016. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak egyet nem értek!!!



Ózdi vagyok és az Ózdi tesco parkoló szinte tele van szlovák rendszámú autókkal amikor náluk fizetés van. Ha olyan jól élnek miért éri meg nekik átautózni Magyarországra és itt vásárolni?

2016. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az osztrák nem valószínű, a "szlovák" mesebeli életszínvonal meg egy kamu. :D
2016. márc. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!