Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen pártra szavaznátok?

Milyen pártra szavaznátok?

Figyelt kérdés

Ugye amit a Fidesz-KDNP művel most, az fölháborító!

Amit előttük a baloldal csinált, az sem jobb, mint amit a Fidesz-KDNP most tesz.

Az LMP túl kis réteg párt, a Jobbik-tól meg isten ments.


Na a legtöbb embertől én ezeket hallom, egyszóval a többség a teljes garnitúra cseréjét szeretné, beleértve magamat is.


Mennyünk el a fantázia világába, jövőre létrejön egy párt, amire 2018-ban tudtok szavazni, milyen párt legyen ez?


Teszem azt, fiatalok, vagy középkorúak legyenek a tagjai főleg? Milyen irányzatot kövessenek? Írjátok le nyugodtan, ami eszetekbe jut!


Arra megkérnék mindenkit, hogy ne nyomogassa a nem hasznos gombot mindenkire, akivel nem egyezik a nézete, mert én a véleményét kértem, vagyis bármely érdemi válasz hasznos. Köszönöm!



2016. márc. 23. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Én egy kapitalista pártot szeretnék. Nem szeretnék sok adót fizetni, de nem is várom el hogy az államnak mindenhol ott legyen.

Társadalmilag jobboldali vagyok. De mondjuk nem is a homoszexuálisok házassága érdekel társadalmilag, hanem például a bűnözőkhöz való hozzáállás.

2016. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tepee ***** válasza:

PM, csak haljon már ki az MSZP meg Gyurcsány, hogy végre a hithű cocialsták és nyugdíjasok is elgondolkodjanak azon, hogy a baloldaliság már nem az, mint régen, a többiek meg azon, hogy van értelme, nem csak az, amit 02-10-ig csináltak.

Emellett az erőteljes korrupcióellenesség és az ésszerű zöldpártiság is szimpatikus, egy pozitív, megvalósítható jövőképet vetítenek előre.

Azonban ahhoz, hogy ez a párt, vagy legalább az újfajta baloldali eszme végre a "bukottak" helyére kerüljön, legalább 8-10 évnek el kell még telnie.

2016. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Egyetlen kormányképes párt van Magyarországon: Fidesz
2016. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Együtt és LMP
2016. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy igazi liberális pártra. Ahol tényleg mindenki egyenlő bánásmódban részesül és nem az számít, hogy milyen a származása (gondolok itt bűnözésre, esetleg juttatásokra stb...). Ahol a kisebbség nem áll a többség felett. Ahol kimondhatom a véleményem akármiről és nem kell azon gondolkodjak, hogy elég polkorrekt voltam-e. Csak kár hogy ilyen nincs. A mostani neoliberális szemétdombtól hányingerem van... olyan emberek vallják magukat liberálisnak, akik köszönő viszonyban sincsenek vele. Most sajnos mindenki "egyenlőbb" a magyarnál.
2016. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

"Az LMP túl kis réteg párt"


Már megint ez a hülyeség! Az Isten szerelmére egy párt a szavazatodtól lesz nagy és erős, ergo elképzelhetetlenül rossz az a logika, miszerint csak azokra érdemes szavazni, akik már nagyok és erősek. Igen tudom ez pszivhológia, ahogyan abba a boltba is szívesebben járnak az emberek, ahol már van néhány nézelődő...de tudatos szavazóknál ez nem lehetne érv.


Ráadásul épp ezen logikátlanság mentén, bármilyen más új párt jönne létre sosem lenne sikeres, így aztán értelmetlen a kérdésed is.

2016. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem egy nyugati tipusú konzarvatív párt tudna a szavazójává tenni: gazdasági és államvezetési szempontból konzervatív, de legalábbis fontolva haladó politikával, kultúrális és társadalmi szempontból liberális nézetekkel. engem nem zavar ha a melegek vonulgatnak meg házasodnak, attól én még úgyanúgy az asszonyt fogom szeretni és a gyerekeimet is úgyan úgy nevelem mint eddig. az államtól sem várom el hogy folyton babusgasson, nagyfiú vagyok, egyedül is tudok pisilni! amerikai tipusúra átformálva oldanám meg az egészségügy helyzetét. meg a rengeteg támogatást és segélyt is megszüntetném amik csak tartóssá teszik a munkakerülést, mert nincs rászorítva a delikvens hogy megdolgozzon a pénzéért. hogy a népesedés problémája is megoldódjon magyar és roma részről is a 2 és 3 gyerekes családok kapnák a legtöbb segítséget. akiknek kevesebb (tehát 1) vagy akiknek több van (tehát 3+) azok nem, vagy alig kapnának. most közutálat tárgya leszek tudom, de lesz.rom, az a véleményem :)


viszont ilyen párt nincs, úgyhogy addig is vote for Magyar Kétfarkú Kutya Párt!

2016. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!