Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznátok egy ilyen pártra?

Szavaznátok egy ilyen pártra?

Figyelt kérdés

fő pontjai:


-kilépni az EU-ból, Natoból


-fegyvereket, ellátmányt küldeni az oroszbarát katonáknak


-felülvizsgálná trianont


-visszahozná a sorkatonaságot


-bevezetné a multik különadóját


-megszüntetné a liberális oktatást


-bárkinek lehet fegyvere


-100 ft lenne a benzin/diesel


-büntetnék Magyarok szidását


2014. szept. 4. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes elgondolás, bár vannak olyan pontok amelyek nem lennének kivitelezhetők.
2014. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
és a 100 ft-os benzint hogy akarod megoldani? az eu nélkül meg hónapokon belül levesbe menne ez az ország
2014. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg csak ennyi zavar titeket, hogy miből oldaná meg a 100ft-os benzint? :S
2014. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
egyik részével sem értek egyet
2014. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Röviden: ez egy rakás sz.r. Bocs, hosszabb értékelésre most nem futotta tőlem, csak a véleményemet summáztam.
2014. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Eszemben sem lenne egy ilyen náci, ruszkiszopó pártra szavazni. Magyarország számára ez valódi kataszrófa lenne, inkább legyen kevés, jólképzett katona, mint sokezer képzetlen, motiválatlan ember. Ez diktatúra lenne, ami még sosem vezetett eredményre.

Amúgy te hungarista vagy valami efféle vagy?

2014. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha kirakod a cigányokat, simán.
2014. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem, mert (és megyek sorban) :

1.)1.1.EU: NEM.Évtizedekig azért kuncsorogtunk, hogy beléphessünk az EU-BA(aminek vannak persze hátrányai is, nem csak előnyei,de azok eltörpülnek az előnyök mellett)

1.2.NATO: NEM, mert ez a legnagyobb katonai intézmény a világon, és csak ők tudnak bennünket megv

2.) Honnan küldenél fegyereket? Magyarországnak nincs fegyverarzenálja, sőt,szerintem konkrétan semmink nincs, ha valami támadás érne bennünket, itt a NATO tudna rendet tenni(az pedig számtalan erős terror sújtotta térségben rendet tett már, lsd. Irak, Afganisztán, hogy csak a két elhúzódó háborút mondjam)

3.) Trianon lassan 100 éve lesz, csak az irredenták akarják felülvizsgálni, pláne most, hogy nincsenek úgymond határok, az megy Ausztriába,...meg távolabb nyugatra, aki akar (ennek persze megvannak a hátrányai is... mivel nincs határellenőrzés, a rendőri kontroll meg random, így a bűnözők is mennek, amerre akarnak, de ez sajna benne van a pakliban)

-sorkatonaság: a végén már felesleges volt a 6 hónappal, meg nevetséges is egyben. Többre meg nem érdemes visszahozni, mert többe kerül a katonák ellátása(koszt, kvártély, egyenruha, fegyverzet, stb.stb. nem sorolom), mint az egésznek a haszna (ami kimerül annyiban, hogy "embert farag" az emberből, mert a mai bombázókkal ez a sereg már nem veszi fel a harcot, még névleg sem.

- multik: kellenek a multik, mert bedől a gazdaság, ha az a rengeteg multi kivonul... az más kérdés, hogy tejet nem 0,1%-os teszkósat kell venni, mert az óccó...

-lib. oktatás: mi van??? Mit tanítanál helyette? Kommunista tanokat? A XXI.században élünk, Európa nem fog hozzánk alkalmazkodni, minekünk kell Európához, ha nem tesszük, eláshatjuk magunkat, már mi is, de a gyerekeink, a gyerekeink gyerekei, meg az ő gyerekeik még sokkal inkább


-a bárkinek lehet fegyvere: abszurd.Fegyverkereskedelem elkezdeni virágozni, megnőne a büncselekmények száma (drasztikusan, ugrásszerűen)

-100 Ft lenne egy liter , mondjuk így üzemanyag: ez gazdaságilag, világpiacilag és mindenhogyan hosszútávon bedöntené a gazdaságot, tarthatatlan és mai körülmények között fejlett államokban abszurd... Tadzsikisztánban lehet kapsz ennyiért, de ott van 3 kút kb. az egész országban...


utolsó: ezt szerintem most is büntetik, de nem abban a tekintetben, ahogy te gondolod szerintem, hogy azok a k***a magyarok, és már viszik is az ipsét a dutyiba... amúgy meg... a börtönökbe fogvatartottakat ne feledd, te, én, meg az a néhány milliónyi adófizető tartjuk el...

2014. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
1.2. megv= megvédeni akart lenni, csak sokat gépeltem, és most vettem észre.
2014. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Meg minden heteroszexuális férfinek min. 3 rabszolgalányt, természetesen kifogásolhatatlant minden megközelítésből! Álmodj királylány...
2014. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!