Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen irányzathoz az ország jövőjét nézve?

Figyelt kérdés

Egy olyan párt kerülne hatalomra, ami kiléptetné Magyarországot az EU-ból és a NATO-ból, helyette Putyin Oroszországával és a többi keleti országgal szövetkeznénk, gazdasági és kulturális kapcsolat is lennének. Ugyanennek hatása lenne, hogy Keletre könnyebb lenne utazni, mint Nyugatra, akár kivándorolni, munkát vállalni is, és a boltokban is az import termékek ilyen országokból jönnének. Nyugati helyett Keleti filmeket adnának a TV-ben, az iskolában újra oroszul tanulnának a diákok az angol helyett.


Egy másik fontos része ennek az irányzatnak a Kelet felé fordulás mellett az önfenntartás erősítése lenne. A nagyrészt EU miatt szétvert hazai üzemes, elsősorban mezőgazdaságban és könnyűiparban újraindulnának pl. szegedi konzervgyár, ruha és textilgyártás, mérőműszerek, kötöttáru, vegyszerek stb.


Mit szólnátok hozzá, ha ilyenné válna az ország jövője?



2016. márc. 26. 00:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
hazai üzemek*
2016. márc. 26. 00:17
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Túltoltad a hétre. Most már elég lesz egy időre.
2016. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

"Mit szólnátok hozzá, ha ilyenné válna az ország jövője?"


volt már ilyen. úgy hívták szocializmus. jó sz*r volt.

2016. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

Támogatom, de erősíteni kell a militarizmust is. Ahogy az elmúlt napokban jártam, keltem Budapesten, minden metrómegállóban géppisztolyos rendőrök álltak a Deák téren még maszkos TEK-esek is voltak néhány napja. Ezt általánossá kell tenni, hogy minden rosszban sántikáló személy érezze, rajta tartjuk a szemünk.


Ahogy írtad is, erősíteni kell az ország agrár és ipari jellegét, szakmai átképzéseket nyújtani az új rendszerben piacképtelennek számító diplomások részére mezőgazdasági, ipari munkásokká.

2016. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Te is tudod hogy az orosszal nem tudnának az emberek érvényesülni az életben. Hanem az iskolapadból kikerülve elkezdhetnék tanulni a világnyelvet, az angolt. Vagyis az iskolában megtanulnának egy felesleges nyelvet. Anélkül is túlterheltek.

Én még oroszt tanultam és mérnökként teljesen hasznavehetetlen. Felnőttként tanulnom kellett angolt, amit gyerekkorban kellett volna az iskolában, de nem azt tanítottak.

2016. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Szörnyű és elmebeteg irányzatnak tartanám és minden erőmmel ellene lennék.


Én inkább egy olyan pártot szeretnék ami beléptet minket végre egy határok nélküli, demokratikus Európai Egyesült Államokba.

2016. márc. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

'Támogatom, de erősíteni kell a militarizmust is. Ahogy az elmúlt napokban jártam, keltem Budapesten, minden metrómegállóban géppisztolyos rendőrök álltak a Deák téren még maszkos TEK-esek is voltak néhány napja. Ezt általánossá kell tenni, hogy minden rosszban sántikáló személy érezze, rajta tartjuk a szemünk.


Ahogy írtad is, erősíteni kell az ország agrár és ipari jellegét, szakmai átképzéseket nyújtani az új rendszerben piacképtelennek számító diplomások részére mezőgazdasági, ipari munkásokká.'


Bármit is szívsz, 63-as, állj le vele.

2016. márc. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Remélem nem újabb Wartburgos hülyeséggel van dolgunk.
2016. márc. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

"Én inkább egy olyan pártot szeretnék ami beléptet minket végre egy határok nélküli, demokratikus Európai Egyesült Államokba."


Én meg neked üzenem, hogy bármit szívsz állj le vele.

És az aki ezt felpontozta.

Ha erre vágysz menj külföldre lehetőleg egy No go zónába.

2016. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Ja és kedves robgros!


Megkérdezhetem, hogy neked mi az ideológiád/politikai nézeted?


Csak mert látom sokszor írsz ide és nem tudtam eldönteni, mert elég zavaros volt.

2016. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!