Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz ellenesek! Ha a Fidesz...

Fidesz ellenesek! Ha a Fidesz nyeri a választást, és érezhetően jó irányba viszi az országot, akkor is az ellenben maradtok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha tényleg jó irányba akarnák vinni az országot, illetve ha egy kicsit is érdekelné őket az ország sorsa, akkor nem viselkedtek volna ennyire aljas és felelőtlen módon, mint tették az elmúlt 8 évben.
2010. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
A Fidesz újra csak a gazdadoknak fog kedvezni,ezért nem szavazok rájuk.És nem szavazok a Jobbikra sem,mert a programjának egyik része elfogadhatatlan,a másik része megvalósíthatalan.Ha megvalósítanák,akkor biztosan csődbe menne az ország.Ezt tudja mindenki,aki egy kicsit is ért a közgazdasághoz.Azt még nem tudom,hogy kire szavazok,ha szavazok egyáltalán.Nincs olyan párt jelenleg,amelyik valóban előre vinné az országot.
2010. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én mindig az Orbán ellen leszek. Amikor legutoljára hatalmon voolt mindent elcseszet és jól megszedte magát (ami azért gáz mert semmilye sem volt előtte ergo egyértelmű honna lett neki).


Ha mondjuk nem ő lenne az elnök, hanem vki más de a Fidesz nyerne és jó irányba menne minden akkor nem lennék ellenük (nem a Fidesszel van a bajom, szerint minden rossz amit csinálnak, és a hogy csinálják az Orbántól indul, ha Ő nem lenne ott nem lennének ilyen s*arok).


Most viszont nem szavazok rájuk, és kétségeim vannak, hogy sikerül nekik jó irányba vinni bármit is (majd meglátjuk ha nyernek hogy sikerül-e vagy sem).


Viszont megnyugtatás képpen az MSZPre sem szavazok, most éppen nem győztek meg és ha ez nem sikerül egy pártnak akkor nem szavazok rájuk (legutóbb rájuk szavazta, mert nem volt jobb és mert az Orbánt akkor sem akartam).


Most kispártra fogok szavazni (hogy többen legyenek bent, ne csak 2-n vagy max 3-n).

2010. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Kizárt hogy a Fidesz bármit is tenne.

Orbán már körbejárta a főnökeit, és azok kiadták a parancsot.


" Ránk ne számíts, mert nem mondunk le sem az extraprofitról, sem a beleszólás jogáról a magyar társadalom lehúzásának a megvalósításáról.

Ott van az a 10 000 000 szánalmas droid, a rabszolgák, ésrtük nem kár sőt jobb ha pusztulnak, adóztasd meg a levegőt az sem érdekel. De ha pofázol Viki, és pedzegeted hogy nekünk is be kellene érni kevesebbel, akkor könnyen kiderülhet néhány dolog rólad. Ha viszont úgy viselkedsz mint az elmúlt 20 évben akkor nekünk és nektek sem lesz bajunk, bár lehet hogy sokan éhen halnak. De semmi baj Viki, ha nem bírsz a csőcselékkel mert már nem képesek megélni a munkájukból, csak szólj. Van ez az új Eu s csendőrség, na ők nem apjuk nem anyjuk senkinek a rabszolgáink közül, és majd közéjük lövetek ha ég a talaj a lábad alatt.


Fel a fejjel Viki, Ezt Ferivel is megbeszéltem.

Gabival is akartam de ő nem állt kötélnek, és zsarolni nem tudom, de semmi baj mert majd a titkosszolgálat amit kiderített az általam pénzelt média mantrálni fogja.

Hogy azok nem is ügyek? Mondtam hogy ne izgulj, nem az számít mi a hír, hanem hogy miként van csomagolva és hányszor adjuk le. Viktor ezt csináljuk már 20éve, a te néped annyira ostoba hogy a kutyaszart is megeszi, ha úgy van eladva hogy rajta egy Eu jel.


Na ne okoskodj, menj és keresd nekem a pénzt.

2010. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"ha egy kicsit is érdekelné őket az ország sorsa, akkor nem viselkedtek volna ennyire aljas és felelőtlen módon, mint tették az elmúlt 8 évben."


Nagyon igaz, csak a szám nem stimmel. Nem 8 év, hanem 21!


Hol van az a Fidesz, amelyik olyan vehemens volt a Nagy Imre újratemetésekor?!? Sehol sincs! Az 1990-es gengszterváltáskor eltűnt. Amint '90-ben odajutottak a húsosfazékhoz, azonnal kimutatták a foguk fehérjét.


Kiskaliber a Fidesz, ugyanolyan bohócok, mint Torgyán.

Majdnem teljesen elképzelhetetlen, hogy egy ilyen "cseresznyeimportőr" színvonalú bagázs jó irányba viszi majd az országot, de lássuk a medvét! Bizonyítsanak.

2010. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"lássuk a medvét!"


Lássuk!

Egyszer már nem sikerült nekik. Úgy "elkúrták", de úgy!

"Böszmeség"-ben ugyanúgy dobogósok, mint a másik.

2010. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

akkor is az ellenben maradtok?


Természetesen nem. VISZONT akkor valóban jó irányba vigye az országot, mert nemzeti mázas látszatintézkedésekkel szerintem már senkinek sem lehet kiszúrni a szemét!

2010. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!