Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért, és hogyan lett öngyilko...

Miért, és hogyan lett öngyilkos Daróczi Dávid?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
"Nincsenek válaszaink, mert nincsenek válaszok."
2010. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Felakasztotta magát, de miért azt nem tudom.
2010. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha meghalsz és találkozol vele a túlvilágon akkor megtudod. Addig nem hinném. Max ha van búcsúlevele...
2010. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudni miért
2010. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem Klaudia miatt! Elég labilis alkat volt, úgy olvastam...
2010. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg ha depressziós volt azt állítólag a boncoláson kiderítik az orvosok (vagy ha beteg volt de nem akart szenvedi és ezért előbb öngyilkos lett akkor az is kiderül).
2010. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Előző vagyok. Most mondták a tvben (tv2), hogy démonokkal küdött. Ezt így szokták mondani ha vki deressziós volt. Tehát a depresszió miatt akasztotta fel magát (ez elég tipikus probléma, a labilis emberek hajlamosak depresszióra és ezek szoktak mély depresszióba zuhanni és akkor jön a kötél vagy a híd vagy a gyógyszer) :S.
2010. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Tuti, hogy érdekeltségi körök "beszólása" áll az ügy mögött.

Az ukrán, orosz maffia keze sokkal jobban beér ám Mo-ra, mint ahogy azt az utca embere gondolná. A cigány maffia is jelentős tényező.


De van ám Orbán-maffia is! (Oka volt ám annak, hogy nem lehetett hallani a Fidesz viselt dolgait a BKV ügy megszellőztetésekor.)


"Annyit tudok rólatok, hogy ha minden héten előhúzok egyet akkor is kitart életetek végéig! Nem havonta. Hetente! És mégis kitart életetek végéig." -- Ez egy gyakori mondat a magyar politika belső köreiben.


(Lehet, hogy szegény gyerek annyit tudott, csak nem volt bebiztosítva az információja.)

2010. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Ebben a témában esetleg nem kéne arról beszélni, sőt arra búzdítani, hogy kire kellene szavazni mert ez arról szól, hogy Daróczi miért és hogyan lett öngyilkos. A depresszióhoz nem kell semmiféle politikai összeesküvés vagy maffia.
2010. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Igazából én csak újságból meg tv-ből hallottam róla.

Nagyon szimpatikus,és okos embernek tünt.

Nagyon sajnálom :S:S

2010. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!