Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mosnak össze minden...

Miért mosnak össze minden kopasz férfit a rasszizmussal az ATV-n a balosok? Bővebben lent! 2016

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rosszul esik amikor minden kopasz férfit fajgyűlölőnek szélsőségesnek állítanak be!

Valamelyik nap is néztem az ATV-t és ott is úgy beszéltek ami sértés volt rám is nézve!

Valamilyen ügyben lenézően beszéltek a kigyúrt kopasz férfiakról mintha mindenki aki kopasz csak rossz ember lehet!

Miért gyűlölik a baloldali szimpatizánsok a kopasz férfiakat?



2016. márc. 28. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
A hitgyüli magáncsatornáján mindenkit gyűlölnek, aki nem ősbolsevik vagy idegliberális.
2016. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
LOL. Most ha egyszer az NVI-nál kopaszok voltak, akkor most azt kéne mondani, hogy dús, hosszú hajúak? Máskor meg megy a sírás, hogy nem mondják be ha falábú...
2016. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

A kérdésedben megfogalmazott állítás egyszerűen nem igaz.


A "kopaszok" alatt nem a ténylegesen haj nélküli embereket értik, hanem egy önmagukat jól látható jelekkel megkülönböztető, radikális gondolkodású és viselkedésű szubkultúra tagjait.

Tegnap pld. pont Péterfy Gergely volt az egyik vendég, de sem őt, sem pld. Kulka Jánost, vagy Rónai Egont, vagy bárki mást nem sorolnak "A kopaszok" közé, aki erre a tetteivel nem ad indokot.


Az nem zavar, amikor más fórumokon pedig a zsidókat, a cigányokat, a melegeket, a "libsiket" - vagy bármilyen más kisebbség tagjait "mossák össze"?

2016. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Na egy provokátor, fogadok nem is nézted az ATV-t csak idejöttél hőzöngni délutánra...
2016. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Néztem az atv-t és kálmán olga szépen lenéző volt..

Én nem vagyok fajgyűlölő!

2016. márc. 28. 14:47
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
#5: Melyik nap volt Kálmán Olga ilyen?
2016. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
melyik nap nem? 2-3 napja amikor sírt a szájuk, hogy a kopaszoktól nem tudott bemenni a forma!
2016. márc. 28. 14:59
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

A Kálmán Olga mindig hülye.

Ne akadt ki rajta!

2016. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

"LOL. Most ha egyszer az NVI-nál kopaszok voltak, akkor most azt kéne mondani, hogy dús, hosszú hajúak? Máskor meg megy a sírás, hogy nem mondják be ha falábú..."


Na megint meg a szófacsarás, hogy ott legyen az "igazság".

Nem, nem az a baj, hogy nem mondják be, hogy falábú, hanem, hogy megint itt a kettős mérce.

Oké, ne mondják be az elkövetők etnikumát, nemét, derékbőségét, de akkor a haját vagy annak hiányát se emeljék ki külön, ha meg kiemelik, akkor emeljenek ki a bőrszínt, szemszínt, nemét derékbőségét is.


Egyébként kíváncsi vagyok, hogy mekkora lenne a liberális támogatása egy esetleges kopasz tüntetésnek....

(Ugye, "A kopaszok")

2016. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
#7: Pontosabban? És kivel beszélgetett erről Kálmán Olga?
2016. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!