Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mosnak össze minden...

Miért mosnak össze minden kopasz férfit a rasszizmussal az ATV-n a balosok? Bővebben lent! 2016

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rosszul esik amikor minden kopasz férfit fajgyűlölőnek szélsőségesnek állítanak be!

Valamelyik nap is néztem az ATV-t és ott is úgy beszéltek ami sértés volt rám is nézve!

Valamilyen ügyben lenézően beszéltek a kigyúrt kopasz férfiakról mintha mindenki aki kopasz csak rossz ember lehet!

Miért gyűlölik a baloldali szimpatizánsok a kopasz férfiakat?



2016. márc. 28. 14:23
1 2
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

Az a baj, hogy a magyar baloldal és hívei még mindig itt tartanak, hogy képtelenek felfogni, hogy magyarozni ugyan úgy rasszizmus, mint cigányozni.

Most épp kopaszozás folyik.

Nem tudom, miért olyan fontos kiemelni, hogy kopaszok.

Elég primitív tett, ez van sajnos.

2016. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Azok rockerek voltak csak a kemótól kihullott a hajuk.
2016. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
#11: Azt mondtad "valamelyik nap" láttad....ezek a belinkelt videók februárból származnak (mind a 4). Szóval....melyik nap is láttad Kálmán Olgát?
2016. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Andizsuzsi ***** válasza:
55%

"Valamilyen ügyben lenézően beszéltek a kigyúrt kopasz férfiakról"


A valamilyen ügyben szereplő kopaszokról. Szó nem volt az összegről, kár balhéznod. Érdekes módon az én párom nem vette magára.

2016. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem balhézok, csak megemlítettem, hogy engem igenis zavart

többször is hangsúlyozták, hogy kigyúrt kopasz!

Ha én ott lettem volna akkor engem is lenéztek volna vagy egy kalap alá vettek volna az ott bandázó kopaszokkal?

2016. márc. 28. 20:56
 17/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha velünk bandáztál volna, akkor nyilván. De a lenézés nem azért járt nekik, mert kopaszok és kigyúrtak (ez csak a közös jellemzőjük, ami alapján megkülönböztették őket a jelenlévő másik két férfitól), hanem amit a cselekedetükkel képviselték.
2016. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 9/17 Időpont ma 15:15


"Egyébként kíváncsi vagyok, hogy mekkora lenne a liberális támogatása egy esetleges kopasz tüntetésnek..."


Ez leginkább attól függ, hogy miért tüntetnének, bármilyen meglepő. :-) A cúna-gonosz balliberális tüntetésnek hazudott tanártüntetésen is voltak kopaszok, nem esett sem lelki, sem testi bántódásuk.

2016. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
brühühü.én is kopasz vagyok,és senki nem nézett rasszistának.emelett félvér is vagyok,és kapaszkodj meg,bevándorlónak már néztek.brühühü.miért hangsúlyozzák ki a hírekben h észak afrika stb külsejűek?azért,mert azok.ha észak afrikaiak zaklatnak nőket,akkor nem kopasz férfiakat fognak kiemelni.ha pedig nagydarab kopasz férfiak állják el a bejáratot,nem hosszú hajú törpékről beszélnek.ilyen kemény világot élünk,na
2016. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!