Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ezek miért hozták be ezt...

Most ezek miért hozták be ezt a 10 milliós CSOK-ot? Erre bezzeg van pénz, ezért tart itt ez az ország!

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 20:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Engem csak az háborít fel,hogy rengeteg gyereknevelásre alkalmatlan embert bátorítanak fel a gyerekvállalásra a pénzért,rengeteg gyereket tesznek ezzel tönkre,hogy ilyen családokba születnek,ahová csak a pénz miatt kellettek.


Ez a "kedves" ismerősöm anyósa mesélte,hogy a gyerek már most bepisil az ágyba és leordítják a szülei,de már jön a 3.


Ha rajtam múlna a szülőséget pszichológiai vizsgálathoz kötném.Sok pénzéhes,sérült felnőtt vállal gyereket,tönkretéve egy másik életet.

Amikor a gyerekek védelméről beszélnek egyes témákban akkor a megélhetési gyerekvállalásról nem esik szó---

2016. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Na igen ez már az én fejemben is megfordult hogy sokan első lépésként nem a bankba mennek érdeklődni hanem a gyerekgyártásnak fognak neki.És mire rájönnek hogy ők ezt nem tudják igénybe venni már ott a gyerek...Legtöbbször olyan családokban amit te is írtál.Sajnos ők azok akik szó szerint elhiszik amit a médiában hallanak.Értsd:bemész a bankba és a kezedbe nyomják a 10 millát.
2016. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

10:

Egy szóval sem mondtam, hogy utasítsátok vissza.

2016. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13-as

Én meg nem gondolom hogy ismeretlenül le kellene proliznod.

Bár ez intelligencia kérdése.

2016. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

"ezért tart itt ez az ország!"


Imádom ezt, minden "na most jól megmondom" nagyokosnak oda kell tennie a mondókája végére :DDDD

Talán azért kellett bevezetni a CSOK-ot, mert demográfiai válság van Magyarországon.

2016. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
9%
Nyugi, maguknak hozták létre, csok a csókosoknak
2016. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Azért nem kell azt gondolni, hogy mostantól mindenki kap.

Elég kemény feltételeknek kell eleget tenni. Aki ezt be tudja vállalni, annak igazából nem is lenne rá szüksége 3 gyermek felnevelésére. De higgyétek el, hogy azért ösztönzi az embereket. Mert aki megtehetné, az azért nem teszi, mert jaj, akkor nem tudok minden évben elmenni külföldre nyaralni meg nem tudom a kocsit lecserélni 2 évente. Most meg lehet, hogy elgondolkodik rajta.

A megélhetési gyerekgyártást nem fogja növelni, mert ők ebből nem kapnak. De csökkenteni sem.

2016. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Aki nem butamint a föld az helyesli a csok-ot, az ellenzékiek is helyeslik, de a garanciára hivatkoznak ami nincs, hogy rendben a 3 gyerek, de mi van ha ő is külföldön fog dolgozni. Ez legalább segít elkezdeni a 20-30 éves pároknak az életet.


21 vagyok, van barátnőm, főiskolára járok, diákhitelem is van szóval ha családot akarok 50 éves korom előtt, akkor lottózzak vagy bankot raboljak??

2016. ápr. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hidd el,sok hatása nem lesz.

Páran ingyen jutnak lakáshoz,kb ez a történet lényege.


Itt még azok sem nagyon mernek gyereket vállalni,akiknek a szülei milliomosok,és lakást vesznek,csak mert megtehetik.

1 gyerek felnevelése is baromi rizikó ebben az országban.


a fizetések nincsenek összhangban az árakkal,aki képes a mai világban 3 gyereket bevállalni az vagy nagyon bátor vagy őrült.


Inkább az kellene segíteni,hogy az 1.gyerek megszülessen.

3 gyereket nem sokan vállalnak,még azok sem,akik jól állnak,és gazdagok a felmenőik.

2016. ápr. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha hoznak egy intézkedést abban mindig van valamilyen anyagi érdekük. Ezt is elsősorban maguknak csinálták, nem nekünk
2016. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!